Connect with us

Новости региона

Зонд NASA успішно врізався в астероїд під час випробувань системи захисту ЗемліКосмічний апарат NASA DART успішно врізався в астероїд “Діморфос” – це перша спроба людства змінити рух астероїда чи будь-якого небесного тіла та запобігти потенційному зіткненню метеориту із Землею.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на Reuters.

DART, розміром не більше торговельного автомата, врізався у нешкідливий “Діморфос”, розміром із футбольний стадіон, на відстані 11 млн км від Землі.

Зазначається, що хоча удар був очевидний одразу, оскільки радіосигнал DART раптово припинився, знадобляться дні чи тижні, щоб визначити, наскільки змінився шлях астероїда.

Місія вартістю 325 млн доларів була задумана для того, щоб визначити, чи космічний апарат здатний змінити траєкторію астероїда, зрушивши його з курсу так, щоб уберегти планету від опасности.

IMPACT SUCCESS! Watch from #DARTMIssion’s DRACO Camera, як встановлюють машинно-розміщений spacecraft успішно збираються з астероїдом Dimorphos, який є розміром футбольного stadion і постачає не threat to Earth. pic.twitter.com/7bXipPkjWD

– NASA (@NASA) September 26, 2022

Нагадаємо, РБК-Україна писало про те, що нещодавно ракета New Shepard, яка належить компанії Blue Origin, вибухнула за хвилину після старту.

Тим часом NASA вкотре відкладає початок місії Artemis 1.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник

Comments

Новости