Connect with us

Новости региона

Знак Зодіаку, який може зустріти свою долю вже сьогодні-завтра ᐉ Народна ПравдаГороскоп на серпень 2022 року розповість про знак Зодіаку, який чекає багато любовних пригод, зустрічей, романтичних моментів та сюрпризів.

Прогнозом зі Styler поділилася знаменитий астролог Аріна Артурівна. Експерт радить читати гороскоп за своїм Асцедентом (висхідним знаком) і за знаком Зодіаку.

Цей знак – Близнюки!

Астролог прогнозує представникам знака Зодіаку кохання на відстані чи численні любовні побачення, зв’язки у поїздках.

Ймовірний навіть інтимний зв’язок із приятелем. Можливо, любовні відносини з молодшим за віком людиною.

“У Близнюків у серпні 2022 року значно зросте роль спілкування, може змінитися приятельське оточення. В залежності від аспектації спілкування може бути легким або приносити труднощі. Ви зав’яжете корисні знайомства, зв’язки”, – додала астролог.

Цей період відзначений низкою більш-менш великих переміщень, поїздок, які відіграють певну роль для майбутнього.

“Ви спробуєте оптимізувати собі. У серпні 2022 року буде досить великий круг спілкування, у порівнянні з минулим періодом”, – прогнозує Аріна Артурівна.

Є вказівки на здобуття легкої, приємної роботи або захопленість улюбленим заняттям. Творчий підхід до роботи та оцінка результатів праці людини з боку впливових осіб. Можливе набуття особливого статусу на роботі.

Будуть і небезпечні моменти

Ймовірна таємна ворожнеча з кимось, заздрість, інтриги.

“Вас можуть вигнати звідкись або так само може бути добровільне вигнання, прагнення до усамітнення, життя вдалині, добровільно-примусова зміна місця проживання, еміграція, період важких випробувань морального та фізичного плану, які потрібно пройти з честю і без втрат”, – підсумувала експерт .

Також астролог попередила про переломні та важливі події, які чекають нас у серпні.

Раніше експерт дала детальний прогноз на серпень 2022 року для шкірного знака Зодіаку.

Источник

Comments

Новости