Connect with us

Культура

Зйомки фінальніх серій "надприродного" відкладені на невизначенності срок – Українські новини


Новини культури:У центрі сюжету стрічки віявляється юна Катерина II у віконанні Ель Фаннінг.

Сервіс Hulu опублікував тизер серіалу "Велика" про принцесу Софії Фредеріка Августа Ангальт-Цербстська, что увійшла в Історію під ім'ям Катерини Великої. Головну роль в серіалі Виконала Ель Фаннінг, відома ролями в "Вавілоні" і "Загадковій історії Бенджаміна Баттона". Принцеса Аврора з "Малефісент" тепер стане імператріцею. Ее Чоловіка, імператора Петра III, зіграє Ніколас Холт (Тесла в "Війні струмів", Толкін в "Толкіна", Звір у фільмах кіновсесвіту Marvel).

Серіал буде містіті елементи драми та комедії. творець серіалу Тоні Макнамара стверджує, что автор намагався дотріматіся історичні реалії, фільм Заснований на реальних фактах, но при цьом драматургія важлівіше, чем точне проходження реальної історії. Про Ставлення Макнамари до історічніх реалій дает уявлення фільм "Фаворитка", за роботу над Яким ВІН БУВ номінованій на "Оскар".

Хоч картина и базується на тій самій п'єсі Ежена Скріба, что и радянський фільм "Стакан води» 1979 року, но Конфлікт между фаворитками королеви Анни розгорається НЕ через бажання володіті молодим Красень офіцером Мешем, а через бажання потрапіті в ліжко до самой Ганні.

"Біжи": HBO презентувала трейлер до серіалу (Відео)

Поєднання реалістічного и фантастичного можна помітіті и в тізері. Промайнула сцена з Пожежа швідше за все має відношення до історії з народженням Олексія Бобрінського. А вісь Винахід Петром III парашута Цілком на Совісті сценарістів.

У серіалі такоже зняла Адам Годлі ( "У всі тяжкі"), Фібі Фокс ( "Чорне дзеркало"), Черіті Вейкфілд ( "Розум и почуття") и Гвілім Лі ( "богемського рапсодія").

Прем'єра серіалу состоится 15 травня.

джерело

Comments

Новости