Connect with us

Культура

Зірка "Дуже дивне справ" прокоментував затримки зйомок 4 сезони


Новини культури:Стало відомо, что после паузи актор Вже НЕ буде дитиною.

Віртуально беручи участь в GalaxyCon Live, зірка серіалу "Дуже дивні справи" Гейтен Матараццо рассказал про зйомки четвертого сезону:

Зараз робота на паузі. Ми були в середіні четвертого сезону, коли нам сказали: "Ні, двотіжнева перерва". І ЦІ два тіжні Вже трівають три місяці. Я спочатку нервував, намагаючися якомога швідше вернуться до роботи. Альо тепер я так Довго перебуваю вдома, что навчився відпочіваті.

Восьмого вересня акторові, Який грає в серіалі 14-річного Дастіна Хендерсона, віповніться 18 років. І з цього моменту ВІН перестану потрапляті під дію закону про дітей-акторів.

Цей закон обмежував максимальну Кількість годин, Пожалуйста дитина может Проводити на знімальному майданчик. Гейтен говорити про це:

Самим очікуванім сиквелом 2021 року стало "Веном 2"

Я так схвільованій тім, что скоро получил можлівість зніматіся, незважаючі при цьом дитиною. Ранее для мене булу пріорітетом школа, и я не забувай про неї во время зйомок. Альо тепер все буде по-ІНШОМУ. Більше ніякіх заборонено, смороду зможуть зніматі мене Стільки, скільки Їм треба. Коли зйомки поновлять, мені буде Вже 18, шкода, что через пандемію ми не можемо вернуться до зйомок Ранее.

Хоч Матараццо НЕ чекає Відновлення зйомок Ранее вересня, штат Джорджія, в якому проходять зйомки, днями опублікував свои правила, за Якими может буті відновлено кіновіробніцтво. Смороду включаються в собі носіння ЗАСОБІВ індивідуального захисту, обмеження контактів между членами знімальної групи и регулярно миття рук.

джерелоComments

Новости