Connect with us

Культура

Зірка «Чудо-жінки» стане шпигункою в новому бойовику, але це не точно


Фільм про пандемію коронавируса Songbird обзавівся виконавцями головних ролей. Про це повідомляє Deadline.

Головні ролі, двох закоханих, яких розділила епідемія, зіграють зірка «Рівердейла» Кей Джей Апа і актриса з «Милі ошуканки: Перфекціоністка» Софія Карсон. Також повідомляється, що в фільмі знімається Демі Мур.

Картина перенесе глядачів в найближче майбутнє, де влада посилює карантин, тому що вірус ще більше мутував. Що б захистити жителів, і зупинити поширення хвороби, місто вирішують розділити на дві частини. Молодий хлопець з рідкісним імунітетом (Кей Джей Апа) працює кур’єром, який доставляє товари і по всьому місту. Його дівчина (Софія Карсон) знаходиться в ізоляції, і у пари немає можливості фізично бути разом. Головний герой піде проти воєнного стану і виступить проти глави сім’ї його коханої – жінки (Демі Мур), яка, ні перед чим не зупиниться, щоб захистити свою сім’ю і зберегти свій спосіб життя. І все це для того, щоб бути з тієї, кого він любить.

Продюсерами фільму стали режисер Майкл Бей і Адам Гудман. Сценарієм займався Адам Мейсон, який написав спільно з Саймоном Бойсом.

Український фільм покажуть на стрімінговой платформі HBO Europe

Зйомки трилера вже стартували. Минулого тижня в Лос-Анджелесі почали знімати перші сцени майбутнього фільму. Дата виходу стрічки на великі екрани не відома.

джерело

Comments

Новости