Connect with us

Новини Вінниці

Затримали зрадницю, яка співпрацювала з окупантами на Херсонщині, а потім тікала за кордон


Ще одного зрадника виявила та затримала контррозвідка СБУ у Вінницькій області.

Біля одного з об’єктів критичної інфраструктури Вінницької області затримали жінку з Херсонщини. Це сталося під час проведення антитерористичних заходів, повідомляє прес-служба КУ СБУ.

Встановлено, що вона проживала в місті Берислав Херсонської області. Після окупації села російськими загарбниками «пішла на співпрацю з окупантами», а коли місто звільнили українські війська, втекла звідти до Вінниці, потім планувала виїхати за кордон, щоб сховатися від відповідальності за злочин. скоєний.

За даними контррозвідників, жінка допомагала російським військовим орієнтуватися на місцевості на території Берислава та району, передавала імена та адреси учасників АТО/ООС та інших громадян, налаштованих проти окупантів. На підставі такої інформації рашисти проводили обшуки в будинках і квартирах місцевих жителів, затримували їх, катували, погрожували вбивством і вимагали зізнань у незаконних звинуваченнях.

У прес-службі відомства заявили, що затриманий сприяв поселенню окупантів у будинках і квартирах громадян. «Вона сама запропонувала використати три власних гаражних приміщення під базу зберігання військової техніки та озброєння російської армії», – йдеться у повідомленні.

Заходи з виявлення та затримання зловмисника проводили співробітники СБУ Вінницької області під процесуальним керівництвом прокуратури області.

У її телефоні знайшли документи листування з російськими окупантами. Жінку (на фото) звинуватили у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Віктор СКРИПНИК.

Фото з сайту СБУ у Вінницькій області.

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: http://www.golos.com.ua/news/172147

Comments

Новости