Connect with us

Новини Вінниці

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко звільнився


Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко написав заяву про відставку. Того ж дня декларацію підписав президент.

Указ №28/2023 “Про звільнення Кирила Тимошенка з посади заступника керівника Офісу президента України” оприлюднено на сайті президента України 23 січня.

В указі йдеться: “Звільнити Тимошенка Кирила Владленовича з посади заступника керівника Офісу президента України згідно з поданим поданням”. Президента України В. Зеленського 23 січня 2023 року».

У своєму телеграм-каналі Кирило Тимошенко подякував главі держави “за довіру та можливість робити добрі справи”. Причину свого звільнення Тимошенко не повідомила.

«Я дякую Президенту України Володимиру Зеленському за довіру та можливість щодня і щохвилини робити добрі справи.

Я дякую кожному начальнику обласних військових адміністрацій. Ми з вами змогли створити найпотужнішу команду в країні. Ви дійсно круті. Ви справжні воїни світла!

Дякуємо мерам міста. За конструктивність у суперечках. Дякую чудовій команді Управління регіональної політики Офісу Президента Республіки. Без вас нічого б не сталося.

Дякуємо всім українцям за довіру до нашої справи. Дякую Збройним Силам – за те, що врятували та захистили нашу країну. Дякую дружині та сину. За розуміння та підтримку. Маю честь! Перед зустріччю.

З повагою, Кирило Тимошенко», – написав він.

Новини у зручному форматі на нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Тимошенко в ТГПідпишіться на Вінниця.info в Telegram

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/news/zastupnyk-kerivnyka-ofisu-prezydenta-kyrylo-tymoshenko-zvil-nyvsya.html

Comments

Новости