Connect with us

Культура

запис одного з легендарних концертів вже доступний (Відео) – Українські новини


Британський актор Генрі Кавілл, який зіграв головну роль у фантастичному фільмі «Людина зі сталі», відповів на питання про його можливе повернення до Супермену.

Чутки навколо нового фільму про Супермена не припиняють засмучувати 37-річного Генрі Кавілла. В одному з інтерв’ю виданню Variety актор висловився з приводу того, чи повернеться він до виконання ролі фантастичного людини.

«Чутки з кожним днем ​​стають все більш дикими. Деякі вельми незвичайні. Особливо засмучує, коли люди пишуть якусь вигадану дурницю і кажуть, що це факт. Але важливо те, що люди схвильовані Суперменом і їм цікаво його обговорювати. Супермен – фантастичний персонаж. Нехай навіть люди придумують щось, коли обговорюють його. Все одно це означає, що вони знову хочуть побачити Супермена. І в ідеалі я дуже хотів би зіграти його знову«, – розповів Кавілл.

Крім цього, актор підкреслив, що сам ніколи не залишав брехливі коментарі в соціальних мережах, навіть під псевдонімом.

«Я не збираюся брехати, мені здається це аморальним. Якщо я представляю Супермена, то не можу собі дозволити так поводитися. Нехай пишуть що хочуть. Коли-небудь і так стане відомо, що в цих постах немає правди«, – підсумував актор.

Зірка «Доктора Стренджа» висловився про роботу режисера Сема Реймі: «Він один з кращих»

Нагадаємо, що компанія Warner Bros. дійсно хотіла задіяти Супермена в своїх наступних фільмах, але, на жаль, про сольний проект поки не йшлося.

джерело

Comments

Новости