Connect with us

Культура

Захоплюючі книги для обов'язкового прочитання цієї осені (Фото) – Українські новини


1. "Літо, прощавай", Рей Бредберрі

Даній твір є продовження роману "Вино з кульбаби", згаданого нами в кращих книгах для літнього настрою. Сюжет оповідає про полюбівся читача хлопчіськові на имя Дуглас Сполдінг, демонструючі его життя в невеликі американском містечку.

2. "Переддень всех святих" Рей Бредбері

Ще одна осіння книга все того ж автора. Складно уявіті осінь без Хеллоуїна, Який ставши популярним не только закордоном, но и в слов'янських странах. У цьом творі все пронизано загадкової и такою давньою історією Хеллоуїна. І хоча багата может здати, Ніби це свято Виключно родом з англомовному стран, после прочитання цієї книги розумієш, як много Спільного может віявітіся у зовсім різніх народів. Вас чекає цікава и немного Похмура казка.

3. "Вечірка в Хеллоуїн", Агата Крісті

Чи не дивно, что події одного з романів Крісті розгортаються в переддень Дня всех святих, оповітого містікою. Еркюль Пуаро разом з Аріадною Олівер береться розслідуваті обставинних Жахлива убийства маленької дівчинки, яка перед своєю кончиною хвалилася тім, что стала свідком справжнього злочин.

4. "Ніч в Самотня Жовтні", Роджер Желязни

Роман так само відавався російською мовою під назв «Ніч в тужлівій Жовтні» и «Сумно Жовтневої ночі». Свою книгу автор Присвятої видатних творців, Які Працювала в містічному жанрі. Серед них Говард Лавкрафт, Едгар Алан По, Мері Шелі та інші. І знову сюжет тісно пов'язаний з Хеллоуїном. Головний герой Належить взяти участь в незвічайній грі, про якові простим смертним даже невідомо. Раз на кілька десятіліть (акурат в повний місяць на День всех святих) відкрівається портал между нашим світом и світом Древніх. Поки одні создания прагнуть вірватіся в світ людей, інші всіма силами намагають їх втріматі, закривши прохід между Всесвіту.

5. "Осінь патріарха", Габріель Гарсіа Маркес

Гостра соціальний роман Маркеса зосередженій на жіттєпісі вігаданого тирана, прототипом для создания которого послужили практично всі більш-Менш відомі диктатора. Сакріас ставити з бідних верств населення, однак вірвався на саму вершину влади. Его історія оповіта таємніцямі и пліткамі, нерідко суперечать один одному.

6. "Тисяча осеней Якоба де Зута", Девід Мітчелл

Дана книга входити в список літератури, рекомендованої Стівеном Кінгом. Такий видатний письменник поганого не втішаться. Та й сам Мітчелл прекрасно зарекомендував себе бестселером «Хмарний атлас» и «Голодний будинок». Події опісують життя молодого хлопця з Голландії, Який відправівся в Японію, щоб розбагатіті. Гроші нашому герою потрібні конче, інакше батько его коханої не дасть добро на шлюб. Ось только як життя ні плану, у неї на нас свои плани. Поїздка затягується и Якобу Належить зустріті нову любов на чужіні.

7. "Самотність в Мережі", Януш Леон Вишневський

Много хто любити восени почитати книги, навівають Меланхолійний настрій. До їх числа можна Віднести бестселер Вишневського, в якому зачіпаються одвічно Актуальні тими: самотність, нездійснені надії и самє недовговічне з усіх вічних почуттів – любов.

8. "Осінь", Алі Сміт

Чесно зізнаюся, ця книга віклікала у мене суперечліві емоції. Особисто мені Було складно читати ее через велику Кількість коротких пропозіцій – Занадто коротких для мого, розбещеного філософської літературою розуму. Однако треба Визнати, что стіслість тут обумовлена ​​літературнім прийомом. Фрази, Стислі до мінімуму, нагадують Уривки думок. Це одна з тих книг, Які чітаєш-чітаєш и Ніяк не можеш зрозуміті, что за герої перед тобою, звідки смороду взялися и куди прямують. У мене прочитання асоціювалося з потягом: вісь ти сидиш біля вікна, а за ним спалахують фрагменти чіїхось жіттів. Бац – згорбленій дідок понуро думає про Щось своє. Бац – чогось заливисто сміється дитина. Бац – кудісь поспішає ділова дама … Напевно, що не треба докопуватіся до суті таких персонажів. Може, Досить просто стежіті за ними, як пасажир з вікна поїзда?

9. "Щоденник осені", Белла Торн

А ви знали, что Белла Торн НЕ только відома актриса и співачка, но ще и письменниця? Само собою, ми не можемо обійті стороною такий Популярний літературний жанр, як Любовні романи. І, зокрема, треба згадаті роман про сильну жінку. У даного творі героїні придется подолати ворожнечу оточуючіх, віклікану невдоволенням ее суперніці. Цікавім рішенням ставши вибір імені для головної героїні, Аджея дівчину звуть Отем Фоллз – обидвоє слова в англійській мові значать "осінь".

10. "Осінній привид", Монс Каллентофт

Холодна осіння ніч огорнула графське гніздо, подарували Ідеальну авансцену для Сонячно убийства. Йерро Петтерссон – віскочка и простолюдин – зовсім недавно ставши власником розкішного особняка, а тепер чоловік спочіває на дні старого рову. Загадковий вбивця завдан жертві безліч Ножов поранених, что говорити про Вкрай глібокої особістої непріязні. Бути може, бідолаху вбили колішні ВЛАСНИКИ маєтку? Аджея Їм – представник ВИЩОГО стану – довелося розлучітіся з сімейнім Вогнище через спожи. А до таких людей, як Петтерссон, смороду звіклі ставити з презірством.

11. "Вересень", Розамунд Пилчер

Цей роман припадаючи до душі тім, хто любити розмірковуваті про людський душу. Головна героїня – Верена Стейнтон – готовится к Святкування важлівої події, Аджея ее донька скоро стане повнолітньою. На дні народження збереться Чима різношерстіх гостей, про шкірного з них можна розповісті свою Історію.

12. "В кінці листопада", Туве Янссон

Будь цікавіше: Книжкові рекомендації від всесвітньо відоміх людей (Фото)

Тім з вас, в чіїх душах ще жива любов до дитячих історій, пропоную поностальгуваті про дитинство за прочитання чудової книги Туве, Аджея письменниця прославилася тім, что створі один з кращих ціклів дитячих книг. Даній твір російською так само Вихід подболее поетична назва "В глібіні листопада". Ми перенесемося в долину Мумі-тролів, де зустрінемося з Снусмумріка и іншімі друзями дівакуватого сімейства. На дворі стоит листопад и зима Вже не за горами, Снусмумрик Вибравши НЕ найвдалішій годину для подорожей. У таку погоду краще сідіті вдома. До речі, пора б навідатіся в Гості до Мумі-тролів. Їх будиночок легко найти, Аджея золотистий вогник Гасової лампи подібний маяка, что вісвітлює шлях крізь холодні осінні вечори.

Comments

Новости