Connect with us

Культура

захоплюючі книги березня 2020 року — Украинские новости


 • 1

  “Суничний злодій”, Джоанн Харріс

  Ви ще не забули про нашумілої мелодрамі “Шоколад”, який увійшов в списки “смачних” фільмів про кухарів? Та стрічка була знята за романом Джоанн Харріс. Шанувальники історії Вієнн Роше із задоволенням дізнаються про продовження життя талановитої дівчини-кондитера. Старенький городянин раптово заповідав дочки Вієнн суничний ліс. Навіщо і що тепер робити з цим таємничим куточком землі? Тим часом в місті з’являється тату-майстриня. Вона захоплює жителів своїм мистецтвом так само, як Вієнн колись привернула їх своїми цукерками.

 • 2

  “Тролів пік”, Уна Харт

  Твір Уни Харт точно зацікавить фанатів інтригуючих книг про зниклих без вести. Юна Грейс була шокована неймовірною новиною: її мати не просто зникла, а зникла з літака під час польоту. Як таке можливо? Дівчинка залишилася зовсім одна, але тут з’явилася тітонька, яка запропонувала Грейс кров. Тітка явно не від світу цього, навіть їсти не хоче, мовляв, їжа для неї несмачна, а кава такий … ну, ніби п’єш рідкі конспекти з математики. Яким дивним виявився і тітчин будинок: тут всюди решітки, замкнені двері та якісь червоні туфельки. Навіщо це все і куди ж, врешті-решт, поділася мама?

 • 3

  “Три кольори любові”, Олег Рой

  Олег Рой — популярний сучасний письменник, якому однаково добре вдаються як гумористичні жанри, так і драматичні. Ця книга обіцяє стати захоплюючим детективним трилером, за мотивами якого не грішно і фільм зняти. Головна героїня жила безтурботно, поки не пропав її чоловік. Все полетіло шкереберть: бандити хочуть відібрати в неофіційній вдови бізнес, та тут ще й дівчина вагітна заявилася, стверджуючи, що чекає дитину від зниклого чоловіка героїні.

 • 4

  “Мулан”, Елізабет Рудник

  Навесні 2020 року відбудеться велика прем’єра фільму “Мулан”, в основу якого ліг популярний диснеївський мультик, створений за мотивами стародавньої азіатської легенди. Шанувальники хороброї красуні-воїна вже з нетерпінням чекають виходу книги про пригоди незвичайної героїні. Мулан зовсім не схожа на більшість диснеївських героїнь. Вона зовсім не якась там дівчина в біді, що чекає порятунку. Ні в якому разі! Мулан не гірше будь-якого чоловіка дасть відсіч ворогам.

 • 5

  “Незакінчена сповідь”, Януш Вишневський

  Перший же роман Януша Вишневського привернув до автора колосальну увагу читачів і критиків. Якщо вам сподобався дебют “Самотність в мережі”, то ви напевно оціните і цей збірник коротких оповідань. Януш у властивій йому манері торкнеться найактуальніші для багатьох питання: про любов, зраду і дружбу.

 • 6

  “Це згубне місце”, Олександра Крісто

  Роман обіцяє започаткувати захоплюючого однойменного циклу. Головні персонажі здивують вас своєю неординарністю, адже вони — пропащі шахраї всіх мастей. Вони б цілком успішно прокручували б свої брудні справи і далі, якби не фатальна помилка. Тавія, давно жадала розпрощатися зі злочинною життям, мимоволі зробила найстрашніший проступок. За її вини магія змушує городян божеволіти. Як зупинити повальне безумство?

 • 7

  “Останній видих”, Тім Пауерс

  Безсмертя — мрія багатьох, хоча воно супроводжується моторошними наслідками: всі твої близькі вмирають, а ти все живеш і живеш … Добути безсмертя в цьому світі — завдання нелегке, але цілком здійсненна. Досить випити останній видих вмираючого, поглинувши його душу. Наші герої різними шляхами стикаються з питаннями життя і смерті, але їх життєві стежки неодмінно перетнуться.

 • 8

  “Ми кров і буря”, Кесія Люпо

  Цей твір Люпо по праву оцінять шанувальники жанру young adult. Книга обіцяє стати захоплюючим фентезі, відкриваючи собою однойменну серію романів. Це історія двох дівчат: Ліни і Констанції. У чомусь різні, в чомусь дивно схожі наші героїні шукають безпечне місце під сонцем у світі, де панує магія.

 • 9

  “Сестра вітру”, Люсінда Райлі

  Смерть приймального батька зібрала під одним дахом шість дівчат. Вони сестри, у них різні шляхи, але загальна доля. Трагічне подія в родині відкриває таємницю походження дівчат. Виявляється, у них є ще одна сестра — сьома … Де ж вона і як її відшукати?

 • 10

  “Мила”, Рене Карлино

  Міа Келлі виявила чималі таланти в кардинально протилежних сферах. Вона віртуозно грає на фортепіано, при цьому з відзнакою закінчила бізнес-коледж. Який шлях обрати: музики або ж бізнесу? Вибір не просто, але смерть батька раптово розставила все на свої місця, об’єднавши інтереси дівчини. Міа бере на себе керівництво музичного кафе, в якому збираються представники творчого світу. Бути може, тут вона знайде не тільки спосіб проявити таланти, а й зустріне свою любов?

 • Comments

  Новости