Connect with us

Культура

захоплюючі детективи, містічні пригоди и Любовні історії (Фото) – Українські новини


31 січня на Подолі в арт-просторі Line M concept відкрівається виставка-Трилогія відомого українського художника Євгена Лапченко. В Експозиції представлені три чоловічіх портрета, Виконання в абсолютно різніх жанрах, но об'єднаних експериментальної Авторська технікою художника #sloktya.

Виставка тріватіме до 6 лютого. Вхід в арт-простір за адресою Нижній Вал, 37 вільний.

Одна з представлених робіт – портрет Конора МакГрегора, ірландського бійця ММА и автора Найшвидший нокауту в історії UFC. Художник Створив картину во время найкоротшого поєдінку МакГрегора проти Дональда Серроне. Бій трівав Всього 40 секунд. Стільки часу вистача ірландському бійцеві, щоб перемогті свого суперники, а художнику Євгену Лапченко, щоб создать Перша частина портрета Конора.

«Коли я малювать цею портрет, я намагався сделать его так само Швидко, як проходив бой, но НЕ очікував, что ВІН буде настолько коротким, – розповідає художник. – Головний посил мого стилю #sloktya – швідкоплінність годині и всех процесів в сучасности мире, а Макгрегор Якраз один з тих героїв століття, Який заробляє около 2 млн. Долларов за секунду. Тобто один его удар – це Grand $ tyle! ».

На віставці такоже можна Побачити портрет «Райдужна людини». За словами художника, це картина-стрілялки, яка по-різному впліває на кожного, хто опіняється перед нею. Третя робота – портрет хлопчика, схожого на Будду в дітінстві. На полотні зліваються Різні орнаменти и кольору кожи, что транслює меседж автора: «Все раси ма ють одну особу».

Виставка в Line M concept підготує аудіторію до прем'єри документального фільму «Levgeniy», реліз которого скоро состоится в Непалі, после чего кінокартіну покажуть и в Україні.

Євген Лапченко – український концептуальний художник, Який створює арт-об'єкти в авторській техніці #sloktya. У своих роботах художник вікорістовує НЕ только академічну техніку, а такоже застосовує технології доповненої реальності. Про нього пишуть західні видання, говорять відомі критики, а всесвітньо відомі бренди замовляють креативу. Лапченко створював архітектурні решение та вітрини для Sanahunt, Asthik, ресторанів «Монтеккі и Капулетті», Китайський привіт и других. Роботи Євгенія віставляліся в галереях Lavra и PinchukArtCentre.

Comments

Новости