Connect with us

Новости региона

Захід посилює розвідку для спостереження за ядерним арсеналом Росії,Сполучені Штати та їх союзники активізують спостереження за ядерними вооруженнями Росії, в першу чергу, по лінії своїх розвідувальних служб.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на Politico.

Йдеться, зокрема, про нарощування масштабів збору даних спецслужбами Заходу з використанням засобів повітряної та космічної розвідки, операцій у кіберпросторі та комерційних фотографій із спутників.

У статті йдеться про те, що західна розвідка намагається визначити, чи можливе застосування Росією тактичної ядерної зброї в Україні. Крім того, акцент робиться на спостереженні за Калінінградською областю, пише Politico.

Як підкреслив один з її джерел з-поміж чинних чиновників США, американська розвідка впевнена, що Росія не збирається йти на масштабне застосування ядерного зброю проти України чи країн-членів НАТО.

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін у своєму зверненні до росіян пригрозивши країнам Заходу застосувати ядерне оружня, відзначивши, що його заява нібито “не є блефом”.

Після цього держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що його країна має план дій на застосування Росією ядерної зброї.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник

Comments

Новости