Connect with us

Культура

Зачаровують скульптури, побачив Які одного разу, ви Вже не забудете (Фото) – Українські новини


Новини культури:25 лютого в Україні відзначать 149 річніцю з дня народження легендарної поетеси Лесі Українки.

Напередодні пам'ятної дати маленькі представник Творчої школи Павла Табакова представили Особливий трек, написаний на основе вірша літератора.

Ще ніхто НЕ робів реп-версії вірша "Мріє, что Не зрадь". Альо самє ця поезія з творчості Лесі Українки сподобалось талановитим вокалістам зі Львова. Ідея запису Почаїв з звичайний читань на заняття з АКТОРСЬКОЇ майстерності в Творчої школі. І все тім б і обмежена, Якби Павло Табаков не взявши цею текст и з'єднав з демоверсією сьогоднішньої емоційної прем'єри в стилі реп.

"У кожної людини є мрія, яка веде его по життю. Альо НЕ всім и не всі мрії даються легко … Головне – НЕ здаватіся, даже если мучити Відчай, Біль, безнадійність, безсонні ночі … Бажання дітей з Творчої школи Павла Табакова неординарно підготуватіся до поетична читань з нагоді дня народження Лесі Українки та превратилась маловідоме вірш славної української поетеси на реп-композіцію, яка пробірає до мурашок ", – прокоментувалі представник Павла Табакова.

"Ода пам'яті": Alyona Alyona Присвятої пісню дані Дідик (Відео)

Відразу после того, як пісня зазвучала в стилі Реперські треку, много школярів виявило бажання взяти участь у запісі. Тому викладачам довелося Проводити кастинг и вібрато 17 дітей, Які и з'явилися в ролику. "Мріє, что Не зрадь" стали тимі словами, Які талановіті вокалісти точно Ніколи не забудуть. У тій же година творчість Лесі Українки стало цікавім для підлітків, Які тепер читають, експеріментують, вігадують и Вже Самі предлагают створюваті Нові поетичного-музичні проекти.

джерело

Comments

Новости