Connect with us

Культура

З'явилися постери нового фільму про Джеймса Бонда "Чи не час поміраті" (Фото) – Українські новини


Новини культури:Актор хоче зіграти одну зі своїх трьох ролей з «Гаррі Поттера», але також згоден і на нову.

Вже точно відомо, що в 2021 році шанувальників Чарівного світу Джоан Роулінг чекає третя частина «Фантастичних тварюк» за участю Едді Редмейна, Джонні Деппа і Джуда Лоу. Це відгалуження історії про Гаррі Поттера виступило якоїсь ретроспективою відомої історії, показуючи події, що відбулися за багато років до прибуття Гаррі і його друзів в Хогвартс.

І днями з'ясувалося, що Уорвік Девіс, який зіграв в сазі про юного чарівника відразу три ролі, не проти з'явитися і в «Фантастичних тварюк». Актор, відомий своїм невеликим зростанням, зіграв в сазі двох різних гоблінів, а також професора Філіус Флитвіка.

В одному з інтерв'ю Девіс заявив, що був би радий зануритися в цю частину Чарівного світу, а оскільки там є певні кросовери, то він міг би зіграти навіть одного зі своїх колишніх персонажів. Так що якщо Роулінг захоче повернути на екрани гоблинский расу, один прекрасний кандидат у неї вже є.

Якщо врахувати, що франшиза може приділити більше уваги молодому Дамблдора (Джуд Лоу) в стінах школи, логічно припустити, що глядачам могли б розповісти і про минуле професора Флитвіка – ще до того, як він став главою Когтеврана. Але навіть якщо колишніх персонажів Девіса не вдасться включити в сюжет, він уже висловив готовність спробувати себе в якій-небудь нової ролі.

Стало відомо, коли почнуться зйомки третьої частини «Фантастичних тварюк»

Поки про тріквел «Фантастичних тварюк» відомо небагато. Очікується, що зйомки стартують в бразильському Ріо-де-Жанейро навесні 2020 року, а прем'єра стрічки орієнтовно відбудеться 12 листопада 2021 року.

джерело

Comments

Новости