Connect with us

Новости региона

Яке свято 27 червня, що заборонено робити і кого привітати в цей особливий день27 червня 2022 року за православним церковним календарем вшановується пам’ять святого Єлисея, а також сьогодні – день пам’яті святителя Мефодія. У народі свято називають Єлисей, Єлисей Гречкосій, День Єлисея, Гречкосій, і має він багато особливих традицій.

Що можна і не можна робити на Гречкосія – читайте нижче у нашому матеріалі Styler.

Традиції на Єлисея, що треба зробити

Якось у цей день продовжували сіяти гречку, тому свято й назвали “Грекосієм”.

27 червня більшість прикмет і традицій пов’язано з роботою, яку потрібно робити старанно. Якщо виконувати роботу абияк, ви можете постати перед матеріальними труднощами.

Також на Єлисея освячували новий одяг, щоб він не приніс своєму господареві біду. Так само чинили з чужим одягом, що дістався у подарунок чи на нащадок. Ритуал здійснювали з промовами, купленими цього року і надягнутими не більше трьох разів, а також з одягом, у якому людина відчувала собі невигадливо.

Що заборонено робити у цей день Лінуватися, інакше будуть серйозні фінансові проблеми. Вживати спиртні напої чи ліки на спирті – ризикуєте погіршити своє самопочуття. Наїдатися – наоборот, краще трохи поголодувати. Займати сьогодні комусь гроші. Укладати важливі угоди, а також приймати доленосні рішення. Довго лежати в постелі, байдикувати та лінуватися – це до злиднів, бід, а також хвороб. Дівчатам небажано розпускати коси в цей день – хтось може пристріти. Качки принишкли – до грози. Півень співає і трясе головою – зіпсується погода. Риба активно грає у річці – вночі гроза буде. Дощ на Єлисея – прикмета того, що сім тижнів дощі будуть. Горобці вранці купаються у пилку – після обіду буде дощ. Багато мошок та комарів – чекай доброго врожаю грибів та ягід. Блискучі зірки віщують спеку, падаючі – вітер, зірки мерехтять – це до грози.

Єгор, Микола, Осип, Олександр, Георгій, Мефодій та Володимир.

Обов’язково привітайте рідних та близьких з такими іменами!

Раніше ми писали, що в Україні буде дуже жарко найближчими днями.

Також повідомлялося, які свята ми відзначимо у липні, і скільки буде вихідних.

Источник

Comments

Новости