Connect with us

Культура

як реально Прочитати 10 книг на тиждень – Українські новини


Читати всегда Було Корисна, а зараз ще и дуже модно. У КНИЖКОВИХ магазинах можна найти велику Кількість літератури на будь-який смак: психологія, бізнес, мотивація, художня, наукова. Книжкові блогери и знаменітості активно пропагують читання, в результате чого у вас на полиці з'являється много книг.

Альо вісь тут может вінікнуті проблема – як їх все подужаті, коли не вістачає годині и годиною сил.

Підприємець и інфлюенсер Карина Хілінська, яка читає непристойно много книг, розповіла, як реально Прочитати 10 книг на тиждень.

Обов'язкові до Вивчення: книги, Які Варто Прочитати

Обов'язкові до Вивчення: книги, Які Варто ПрочитатиЧитати повністю

1. создать Тимчасові рамки для читання

Ті, в Які в кімнаті з'являється невидима табличка "do not disturb", пояснює Карина. В ідеалі, це годину вранці, годину ввечері и годину на ходу (в транспорті, во время Перерва).

2. Повісіті на чільне місце чек-лист на кожен день

Малюємо таблицю, де зверху дата, а знизу Тимчасові проміжкі для читання. Ставімие галочку, после того як провели відведеній годину за читання, рекомендує Хілінська. За ее словами, тут є Певна Користь: галочки – мотівують, хрещенікі – мотівують ще более.

3. Читати две-три книги паралельно

Карина радить в першій половіні дня читати СКЛАДНІ для сприйняттів книги, а во второй половіні дня – Легкі.

"Я читаю від 10 до 20 книг паралельно. Перемікатіся между ними не складно, но процес читання з такою кількістю Ніколи НЕ застоюється", – ділітіся Карина.

4. Підписатися на КНИЖКОВИХ блогерів и профілі видавництво

Смороду Постійно діляться Класна книгами и ти на підсвідомому Рівні хочеш читати более, щоб встігаті за всіма новинками, каже Карина.

5. використовуват правило 50 сторінок

Если, прочитавши 50 сторінок, книга не знаходится напрямок, фарби и не малюється Основний посил, краще ее закрити, впевнена Хілінська.

"Є ймовірність, что книга виявило на 99% складається з води або вам ее рано читати и вині розумієте, про что вона", – пояснила інфлюенсер.

6. Складаті списки must-read

Коли зі сторінок на тобі дивуватися список з 200-300 книг, ти автоматично почнеш віділяті более годині для читання, запевняє Карина.

Хитрощі для батьків: як пріщепіті у дитини любов до читання

7. Изменить свою ШВИДКІСТЬ читання

Для цього корисна буде практікуваті швідкочітання. Можете самостійно постаратся опануваті цією технікою с помощью інтернету, а можете и на курси Записатись. Альо ШВИДКІСТЬ читання точно збільшітіся, если ви будете читати Частіше и более, запевняє Хілінська.

Comments

Новости