Connect with us

Культура

Як пройшов 6 випуск "Голосу країни-10" і Які тренери Вже сформувалі свои командіровку (Відео) – Українські новини


Грандіозній проект "Голос країни", Який ставши ювілейнім, до сих пір продолжает шукати таланти України на сліпих прослуховуваннях. Зіркові тренери Вже знаходяться на фінішній прямій по учасниках в своих командах, а деякі з них Вже могут з полегшенням відіхнуті, оскількі завершили перший етап шоу.

Шостий випуск проекту "Голос країни" 10 сезон БУВ по-Справжня гарячим и емоційнім, Аджея боротьба за кращих вокалістів кастингу булу Досить напруженного.

Оцінювалі Виступи учасников в кріслах тренерів традіційно Тіна Кароль, Дан Балан, Монатік, Настя Каменських и Потап. Що цікавого відбувалося в новому випуску шоу на телеканалі "1 + 1" – читайте на LifeStyle 24.

Тетяна Ничай

Про ті, что 21-річна дівчина зі Львова піде на вокальний проект, вона дере повідоміла батькові. ВІН весь час проводити в дорозі и Рідко бачіться з дочкою, но неабиякий зрадів, что Таня решила піті з професійного шляху и зійті на музичний "Олімп". На сцені проекту вона пріголомшліво Виконала відомій хіт Dancing Queen и змогла Розгорнутим крісла Тіні Кароль и парі Насті Каменських и Потапа, но Вибравши Знаменитий дует.

Василь Процюк

26-річний хлопець з Рівненської області є офіцером Збройних сил України. Співати Василь ніде НЕ вчився, оскількі є самоучкою. А все Почалося з університету, де его колеги почула, як ВІН співає. Одного разу смороду сказали, что вистача співати в стінах закладу – пора віходити на сцену. Тому ВІН зважівся і поїхав на 10 сезон "Голосу країни", де виконан лірічну пісню "Прости" Сергій Бабкіна. На его голос розгорнулася єдина Тіна Кароль, до якої Василь дуже Хотів потрапіті.

Ірина Повзун

Хто уявити Україну на Євробаченні 2020: имя переможця Нацвідбору

31-річна жінка з міста Волочиськ на Хмельніччіні Вже булу на музично проекті "Голос країни", но в 1 Партнери Вся. Тоді ее тренером БУВ Олександр Пономарьов, Який, за словами Хейтер, просував ее в шоу-бізнесі. Ірина все заперечує и каже, что брудні чутки про нього ще Довго "гуляли" по Україні. На 10 сезон дівчина пріїхала, щоб довести, что вона зможу ще раз підкоріті сцену без наставніків. Альо з піснею Think Арети Франклін на цею раз їй Це не удалось.

Юлія Коровко

22-річна дівчина з Харківської області співає з дитинства. Альо незважаючі на бажання буті на Великій сцені, вона всегда комплексувала через свого зайвої ваги. Вона зізналася, что коли співає – то забуває про всі Недоліки. Тому вона з 5 або 6 Спроба зрештою попала на сліпі прослуховування и Виконала пісню Наді Дорофєєвої "Дім", чем підкоріла Потапа и Настю и автоматично попала в їх команду.

Олеся Лейченко

19-річна дівчина з міста Дніпро відразу Вийшла на сцену проекту, что НЕ розповівші деталей про себе и відразу враз Виконання пісні "Серце" The Hardkiss. Спочатку Тіна Кароль подумала, что це солістка гурту Юлія Саніна, пісню якої віконувала учасниця, но немає, їй виявило юна конкурсантка. Втім, Тіна и пара Насті и Потапа розгорнуліся на спів, а коли решил розвернутіся Монатік, Тіна Вперше за прослуховування его заблокували. Тому, Олеся мала вірішіті между двома "крісламі", но все ж Вибравши Потапа и Настю Каменських. На Цій учасниці команда подружжя закрити свой набор конкурсантів.

Денис Жупник

Радіо- и телеведучий з міста Дніпро з 15 років співає, но до сих пір ніде собі не реалізував в музиці. Однако его голос Вже можна Було почути з екранів телевізорів, правда, в роли султана Мурата, оскількі ВІН озвучує его в серіалі "Чудовий століття". На пісню Монатика "Життя співає" несподівано розвернувся НЕ сортаменту Монатік, а Тіна Кароль, яка автоматично и взяла его в свою команду.

Уляна Горбачевська

45-річна жінка зі Львова є віконавіцею и дослідніцею українських автентичних пісень. Кроме цього вона мама 3 дітей, а в вокальній делу ее підтрімує сім'я. Жінка впевнена, что народну українську пісню нужно просуваті среди молодежи, и Ранее це на проекті "Голос країни" вдаватися таким зіркам, як KHAYAT и Каті Chilly. На сцені "Голосу" Уляна Виконала стару пісню "Доле", на якові відразу ж відгукнулася Тіна Кароль и автоматично забрала в свою команду.

Олександра Горупа

Дівчина все життя співала и всегда відчувала, что буде на Великій сцені. Альо якось їй довелося на Якийсь час забути про музику, оскількі вона в 20 років Вийшла заміж и стала жертвою домашнього насильства. Довгий час вона боялася розповісті про це батькам, тому что боялася засудили з їх боку. Олександра прийшла на проект, щоб розповісті всім, что нужно йти від поганих чоловіків и Нічого НЕ терпіті. На сцені вона Виконала легендарний хіт Unbreak my heart Тоні Брекстон, на Який розвернувся Дан Балан и забравши в свою команду.

Володимир Митев

33-річний чоловік з Києва в життя є зовсім іншім, чем на сцені. ВІН переодягається в Сценічний образ дрег-королеви (drag queen), подібно до Вєрки Сердючки, и підкорює глядачів Незвичайна шоу. На сліпі прослуховування ВІН прийшов в Яскрава вбранні – в пішній сукні, перуці и з макіяжем – щоб Виконати Оперний арію. Втім, на его Виконання так ніхто з тренерів и не розвернувся.

Микита Ходос

22-річний юнак з Мінська, Білорусь, віріс у багатодітній родіні – у него 5 молодших братів. Щоб «не сідіті" у мами на шії ВІН почав співати на вулицю и так заробляті Собі на життя. На сцені проекту "Голос країни" він виконан пісню See You Again, на якові розвернувся один только Монатік. Так хлопець попал в его команду.

Роман Клюба

Що відомо про переможців Нацвідбору: біографія Go_A (Фото, Відео)

21-річний хлопець з Івано-Франківська ставши Справжня "темною конячка", розгорнувші неймовірнім чоловічий тембр відразу Чотири крісла тренерів. Зокрема, Потап и Настя вікорістовувалі своє Останнє "екстра-місце", Пожалуйста надається только один раз тренеру, щоб добратися Собі 17-го учасника в команду. Альо учасник решил піті в команду Тіні Кароль, до своєї одногорожанке.

Олексій Приступ

24-річний хлопець з Одеси мріяв вийти на сцену, "Голос країни" і присвятитися свой Виступ бабусі, Якій Вже немає в живих, но Він Знає, что вона би була Неймовірно рада его виступа. І хоча ВІН виконан красиву українську пісню "За лісамі, горами", но ніхто з тренерів НЕ розгорнулася свого крісла.

Мелен пас

Загадкова дівчина з Харкова створює Власні кавер-версії з колективом, но вона всегда Хотіла потрапіті в проект "Голос країни", щоб позайматіся з професіоналами-співакамі и отріматі безцінній досвід. У Майбутнього вона Мріє реалізуваті собі як співачку. После Яскрава Виконання пісні Bring it back до неї розгорнуліся все 4 крісла. Альо 27-річна Мелен Вибравши Монатика, Який віддав їй своє місце в команді и даже запросивши до него в бек-вокалісти.

Во время шоу "Голос країни" 10 сезон 6 випуск Зіркові тренери набрали 10 учасников. Монатік и Потап з Настею Каменських Повністю сформувалі свои командіровку.

Comments

Новости