Connect with us

Культура

Як група Drezden "розігрівається" перед концертним туром (Відео) – Українські новини


Музиканти записали Вже друга відео – тепер live – на пісню "Drezden" з первого альбому групи.

До первого концерту Міхалка и Drezden залиша менше тижня – презентація, нагадаємо, состоится 19 січня у Львові Сергій Міхалок презентує новий альбом у Львові: дата и деталі концерту, як раз в день народження фронтмена. Сімволічно, чи не так?! А поки шанувальник Міхалка и компании чекають живий концерт, група представила ще и другий live на пісню "Drezden".

"Drezden" – пісня-флагман дебютного альбому групи Drezden, Який Вийшов у вересні 2018 року. Зняти live знову булу запрошені команда Krok Films, а новой локацією для зйомок стало арт-простір "Mooving art factory" на мінському заводі "Горизонт".

"У новому відео музиканти запрошуються в новорічну подорож по Всесвіту Drezden, де КОЖЕН слухач зможу занурітіся в неймовірну Казкова атмосферу І, можливо, придумат свой власний" Дрезден ", – пише сайт групи.

А ось як виглядаю перша версія пісні Drezden. Яка вам больше подобається?

После концерту у Львові музиканти віступлять в Мінську (23 лютого), Києві (28-го) и Харькове (13 березня).

Що відомо про групу Drezden?

Це сольний проект культового білоруського артиста Сергія Міхалка, в якому ВІН відкріває для шанувальників ще одну сторону своєї творчості. За словами представителей колективу, Drezden – це еклектічній сплав "The Cure", "Wolfsheim" і Олексія Вишні. Це переосмислені музики Нової Хвилі і "Neue Deutsche Welle" через 40 років.

Емінем анонсував новий альбом и кліп на один з треків "Darkness" (Відео)

Зараз колектив випустить два студійні альбоми. Дебютна платівка Drezden Вийшла в світ у вересні 2018 року и міттєво Знайшла Тисячі шанувальників. Весь цею годину музиканти працювала над іншим альбомом и концертною програмою, якові представляти в Україні та Беларуси.

Comments

Новости