Ядерне оружня не є шляхом мирного вирішення війни в Україні. У майбутньому весь цивілізований світ повинен відмовитися від ядерної зброї, щоб трагедія не повторилася.

Про це заявив мер Хіросімі Кадзумі Мацуї, повідомляє РБК-Україна із посиланням на Japan Today.

Мери Хіросіми і Нагасакі закликали позбавити світ ядерного оружня на тлі загроз Росії використовувати його у війні проти України в рамках першої зустрічі сторін договору ООН, що забороняє нове оружня війни. Триденна зустріч спрямована на те, щоб надати імпульс залишкової ліквідації зброї.

Мер Нагасакі Томіхіса Тауе, який є віце-президентом групи, сказавши, що в умовах російської ядерної загрози зараз як ніколи відчуває, що існування договору є дуже важливим, оскільки це єдиний Міжнародний документ, який може запобігати військовим кризам, а не вирішувати їх наслідки.

Країни-учасниці сподіваються зайняти на цій зустрічі тверду, єдину позицію щодо ядерного роззброєння та взяти участь у конференції з розгляду дії Договору про нерозповсюдження ядерного зброї, яка відбудеться в августі в Нью-Йорку.

Раніше повідомлялося, що Японія буде платити компаніям за трудоустрій переселенців з України.

Крім того, Японія розширила санкційний перелік товарів, заборонених до експорту до Росії. До переліку включили високотехнологічне обладнання, у тому числі 3D-принтери та обладнання для проведення квантових обчислень.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.