Connect with us

Культура

«Я нікому не належу»: Майлі Сайрус представила новий кліп (Відео)


Поп-співачка Майлі Сайрус випустила новий трек Midnight Sky і кліп на нього. Відеоробота опублікована на офіційному Youtube-каналі Сайрус.

Особливістю нового кліпу співачки є те, що Майлі зрежисирувала його сама.

Кліп Midnight Sky вийшов всього через кілька годин після того, як стало відомо про розставання Сайрус і Коді Сімпсона після 10 місяців роману. Тому багато шанувальників відразу з’єднали ці дві події. Ніби як цією піснею Майлі точно підтверджує розрив з Коді.

Трек Midnight Sky – це не пісня про кохання, це пісня про свободу. Як написала Сайрус: «Я народжена, щоб тікати, я нікому не належу. О ні, мені не потрібно, щоб ти мене любив ».

У тексті пісні уважні шанувальники почули відсилання до її відносинам і шлюбу з Ліамом Хемсвортом. І вони мали рацію. В інтерв’ю для подкасту New Music Daily on Apple Music співачка розповіла, що на створення пісні її надихнули події останнього року, зокрема, і розлучення з Ліамом.

«Мені подобається мати ясний розум»: Майлі Сайрус розповіла, як позбулася залежності

На допомогу в створенні треку Майлі прийшов музикант Ендрю Уотт. Ця композиція є останнім треком з сьомого альбому поп-співачки She is Miley Cyrus.

джерело

Comments

Новости