Connect with us

Культура

X-фактор 10 сезон: названа дата Вихід первого випуску Пісенного шоу (Фото)


Новини культури:У 2019 Пісенне шоу стані ювілейнім, а організаторі Вже повідомілі про ті, хто позику суддівські крісла.

1 випуск популярного вокального шоу Х-фактор состоится в суботу, 14 вересня, о 19:00 годіні.

У шоу Х-фактор 10 сезон за суддівське крісло знову сяде співачка Настя Каменських, до неї прієднається Андрій Данилко, а такоже Оля Полякова и Популярний італійський співак Алессандро Сафіна. Ведучий шоу стала актриса Даша Трегубова.

На шоу буде Всього 8 епізодів про кастинг, 3 епізоду з тренувальних табору й 5 прямих ефірів. Відомо, что телеглядачів чекає Незабутні Виступи від іменітіх зірок українського шоу-бізнесу. На Святкування дня народження шоу X-фактор пріїдуть ONUKA и The Maneken, Сергій Бабкін, Олег Винник, Дмитро Шуров, MELOVIN, Наталя Могилевська та інші.

Євробачення 2020: названо місто, Пожалуйста Прийма Пісенний конкурс

Що стосується Суддів, то з'явиться Насті Каменських в шоу не є дебютним. Співачка Вже брала участь у вокальному проекті в 2018 году. Андрій Данилко бере участь в зйомки вокального проекту з 2016 року, тому его доля булу прогнозованою. Одна з найбільш епатажності артисток українського шоу-бізнесу Оля Полякова Вперше долучень до суддівства, тому буде ділітіся своими знань з учасниками шоу.

Італійський співак Алессандро Сафіна завоювала русский нагородили во время виступа на "Людина року-2010", де Йому вручили статуетку в номінації Solo Star. Тому его суддівство надасть великий Вплив на шоу І, зокрема, на учасников, так як его наставніцтво Цілком может привести любителів до перемоги.

джерелоComments

Новости