Connect with us

Культура

Wizards: третя частина «Історії Аркадії» вийде на Netflix через місяць


Голлівудський актор Джуд Лоу не скаржиться на відсутність роботи. Щороку він знімається в успішних телепроектах, які додають йому не тільки капітали, а й популярність. Тепер Джуд Лоу веде переговори з Disney, щоб постати в новому фільмі про Пітера Пена.

За даними журналу Variety, знаменитий красень може перевтілитися в головного лиходія стрічки про Пітера Пена – Капітана Крюка. І, мабуть, ця роль сподобалася Джуду Лоу, адже в іншому випадку він би відразу відмовився від проекту Disney. За даними ЗМІ, контракт на співпрацю актор ще не підписав.

Відомо, що новий фільм стане кіноадаптацією класичного мультфільму 1953 року. Анімаційна стрічка стала однією з найуспішніших в історії Disney, тому й не дивно, що її захотіли екранізувати навіть після невдалих фільмів про Пітера Пена.

Режисером стане Девід Лоурі, відомий по сімейному фентезі «Піт і його дракон». Сценарій він вже встиг розробити спільно з Тобі Хальбруксом, тому все готове до початку знімального процесу.

«Це буде приголомшливо»: Сильвестр Сталлоне готує «подарунок» фанатам «Роккі»

Хто раніше грав Капітана Крюка

Персонаж Капітана Крюка добре відомий любителям сімейних фільмів. Як і в книзі про Пітера Пена, так і в серії фільмів, він постає перед глядачами як злий і хитрий ватажок піратів з острова Неверленд.

Одним з перших, хто перетворився на злочинця і суперника Пітера Пена, був актор Дастін Хоффман. Він постав у фільмі «Капітан Крюк», що вийшов на екрани в 1991 році.

Уже в 2003 році персонаж повернувся на екрани в стрічці «Пітер Пен». Тут лиходія майстерно зіграв Джейсон Айзекс.

У новій стрічці 2015 року Капітан Крюк постав завдяки актору Гарретту Хедлунду. І, варто відзначити, цей образ найближчий до Джуду Лоу.

джерело

Comments

Новости