Connect with us

Культура

WB поділилася роликом про створення «доводити» (Відео) – Українські новини


У Warner Bros. поділилися десятихвилинним роликом, в якому розповідається про зйомки фільму «Аргумент».

У відео, опублікованому на каналі Warner Bros. Pictures, показали безліч кадрів зі зйомок блокбастера Крістофера Нолана, а також інтерв’ю з режисером, акторами, продюсерами та оператором, які розповіли про роботу над картиною.

Велика частина ролика присвячена тому, як практично весь фільм знімався з мінімумом CG-ефектів, з реальними декораціями або на натурі. Наприклад, для однієї з погонь восьмикілометровий відрізок автотраси перекрили на три тижні, а сцену, в якій розбивається справжній «Боїнг-747», знімали в працюючому аеропорту.

За словами акторів, все це допомагало їм в роботі над своїми ролями. Вони бачили вживу практично те ж саме, що побачать глядачі на екрані, тому додумувати щось, щоб відіграти ту чи іншу сцену, їм не доводилося.

Джон Девід Вашингтон, який виконав роль Протагоніста, розповів, що найцікавішим досвідом для нього стала хореографія боїв. До цього йому не доводилося тренувати неприродні рухи, потрібні для сцен з «інверсією», тому акторові довелося згадати свій досвід в спорті.

«Мене ще ніколи не били навпаки: мені було цікаво, як таке втілити в життя», – зазначив Вашингтон.

В український прокат фільм запустили 26 серпня. Більше про нього можна прочитати тут.

джерело

Comments

Новости