Connect with us

Новости региона

Всі співчувають Україні. Мітинги перед самітом G7 зібрали рекордно мало протестувальниківБлизько чотирьох тисяч протестувальників зібралися у Мюнхені перед місцем проведення самміту G7. Організатори сподівалися мобілізувати до 20 тисяч мітингувальників та були розчаровані низькою явкою у Мюнхенському парку Терезієнвізі.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на The Guardian.

Уве Хікш, один із організаторів протесту, припустив, що потенційні учасники можуть вважати недоречним кидати визов “Великій сімці” та перешкоджати роботі союзників під час війни Росії проти України. У 2007 році антиурядові мітинги перед самітом G7 зібрали близько 35 тисяч осіб.

Раніше п’ятнадцять груп, які критикують глобалізацію, від міжнародної мережі Attac до природоохоронної організації WWF, закликали людей взяти участь у демонстраціях перед самітом. Серед їх вимог: поетапна відмова від викопного палива, збереження різноманітності тварин та рослин, соціальна справедливість та посилення боротьби з голодом.

Міжнародний форум пройде у баварському Ельмау з тижня по вівторок. Для охорони правопорядку задіяно загалом близько 18 тисяч поліцейських.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що країни Великої сімки домовилися про поетапну відмову від використання вугілля.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник

Comments

Новости