Connect with us

Культура

Внучка Елвіса Преслі виконає головну роль в серіалі від Amazon — Украинские новости


Новини культури:Блокнот “Галицькі смаколики” буде опублікований на початку грудня.

За мотивами бестселера Софії Андрухович “Фелікс Австрія” і його екранізації — фільму “Віддана” режисера Крістіни Сиволап, яка вийде в український прокат 16 січня 2020 року, виданий кулінарний блокнот “Галицькі смаколики”.

Тепер у шанувальників роману і майбутніх фанатів картини буде відмінний привід долучитися до кулінарних таємниць персонажів, а делікатеси, які готували головні героїні Стефанія та Аделя, легко потраплять на святковий стіл.

У книзі читач знайде рецепти страв галицької кухні від відомої кулінарної блогеркі пані Стефи, атмосферні фотографії та кадри з фільму. Також книгу можна буде доповнити власними рецептами, ідеями і записами — для цього в ній окремо відведені сторінки. Блокнот “Галицькі смаколики” буде опублікована в “видавництві Старого Лева” на початку грудня.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від (@ viddana.movie)

На шляху до мрії: де працювали відомі письменники ХХ століття до своєї популярності

Нагадаємо, події фільму розгортаються в Станіславі (нині Івано-Франківськ) кінця XIX — початку ХХ століття, коли місто було частиною Австро-Угорської імперії. На тлі Прекрасної епохи розгортається складна історія двох молодих жінок, служниці Стефанії і панянки Аделі, чиї долі переплелися в нерозривному зв’язку любові, ревнощів, подвійних смислів і таємниць.

Головні ролі зіграли Маріанна Янушевич ( “Місто 44”), Олеся Романова ( “Школа”), Роман Луцький ( “Сторожова застава”).

ИсточникComments

Новости