Connect with us

Новини Вінниці

“Вінницькі Вовки” гідно представили Україну на турнірі


Юнацькі команди спортивного клубу «Вінницькі вовки», які склали основу двох збірних України з флаг-футболу, стали учасниками міжнародного турніру американських національних та флаг-футболу – New Generation Bowl, який проходив у Відні (Австрія). ). ). Вінничани показали яскраву та впевнену гру, в результаті якої срібний кубок турніру завоювала збірна U-15, а «бронзу» – збірна U-17.

New Generation Bowl — міжнародний турнір національних збірних з американського та флаг-футболу (безконтактний варіант американського футболу), що традиційно проводиться в Австрії. Цього року він відбувся вперше після дворічної перерви через пандемію COVID-19. Ігри проходили протягом трьох днів у п’яти різних вікових групах.

Це неймовірна робота над собою, нехай цей приклад стане поштовхом для подальшого розвитку, прагнення до нових рекордів і спортивних досягнень в ім’я процвітання України, – наголосив голова комісії з питань фізичної культури та спорту Вінницької ради. Сергій Краєвський.

"Вінницькі вовки" гідно представив Україну на міжнародному турнірі

Участь у турнірі взяли понад 300 юнаків та дівчат із шести країн.

Нагадаємо, вінницькі спортсмени вкотре продемонстрували свою майстерність на міжнародній арені. Борці міської загальноосвітньої дитячо-юнацької школи «Вінниця» взяли участь у міжнародному турнірі «Prague wrestling open 2022» та привезли два «золота» та одне «срібло».Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vitatv.com.ua/oblast/vinnytski-vovky-hidno-predstavyly-ukrayinu

Comments

Новости