Connect with us

Новини Вінниці

Вінницькі криміналісти фіксують злочини рф проти українців


Співробітники відділу криміналістичного забезпечення вінницької поліції завжди одними з перших виїжджають на окуповану територію. У складі зведених загонів вони фіксували злочини, скоєні російською армією на території Київської, Харківської та Херсонської областей.

Одразу після звільнення півдня від ворога двоє працівників відділу криміналістичного забезпечення вінницької міліції вирушили служити на звільнені українські території. Вони щодня працюють над тим, щоб не залишити без уваги жодного злочину ворожої армії.

Разом із колегами з інших регіонів вони щоденно працюють над збором та вилученням речових доказів злочинів російських окупантів. Почергово перевіряють обезлюднені міста та села, перевіряють території, будинки та подвір’я місцевих мешканців, особливо ті, на яких окупанти грабували, вбивали та катували місцевих жителів, повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Вінницькі криміналісти фіксують злочини росіян проти мирного населення

Експерти-криміналісти фіксують пошкодження будівель, обстежують місця обстрілів, виявляють та обстежують місця поховань цивільних та військовослужбовців для подальшої ексгумації тіл. Уся ця копітка робота є необхідною ланкою для повного документування злочинів російської армії.

Ми працюємо над тим, щоб жоден російський солдат не уникнув покарання і щоб весь світ побачив звірства окупантів. Тому що кожен злочинець неодмінно повинен відповісти за скоєне. І я і мої колеги робитимемо для цього все від нас залежне, працюватимемо без вихідних, щодня до самої перемоги», – каже підполковник міліції Людмила Тростогонова, начальник відділу криміналістичного забезпечення слідчого відділу поліції Вінниччини. .

Нагадуємо, Вінниччина займається відновленням Балаклії. Вінницька міська рада перераховує субвенцію з бюджету територіальної громади міста Вінниці територіальній громаді міста Балаклія в сумі 10 млн. грн.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vitatv.com.ua/kryminal/vinnytski-kryminalisty-fiksuyut-zlochyny

Comments

Новости