Connect with us

Новини Вінниці

Вінниця виділила кошти на чергову допомогу деокупованому


Підтримати Херсон та допомогти з організацією прибирання міста: 27 січня депутати Вінницької міської ради проголосували за виділення бюджетних коштів на придбання євроконтейнерів для збору сміття.

З таким проханням на початку січня до голови нашої громади Сергія Моргунова звернулася голова військової адміністрації міста Херсона Галина Лугова.

У Херсоні взагалі серйозний інфраструктурний тупик. Росіяни вивезли всю комунальну техніку, сміття нормально зібрати нема як. Наші херсонські колеги попросили нас підтримати їх у закупівлі контейнерів, тому ми виділяємо на це кошти. Ситуація в комунальній сфері міста загалом дуже складна, в тому числі з масовим транспортом: тролейбусами, автобусами, – зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов. – Вінниця й надалі допомагатиме Херсону та іншим звільненим містам, наприклад Балаклії.

Відповідно до заявки, для відселеного міста закуплять сто контейнерів.

Для нас таке рішення Вінницької міської ради є надзвичайно важливим. Враховуючи, що ситуація з благоустроєм та збором побутових відходів у Херсоні наразі складна. Так звані «визволителі» розікрали майже всю техніку в місті, а наявна техніка давно вичерпала свій ресурс, сміттєвих баків не вистачає, що не дає змоги вчасно збирати та вивозити сміття на полігон», – сказав Дмитро Кобець, директор Департаменту міського господарства Херсонської міської ради.

Він також зазначив, що Херсон постійно обстрілюють, є значні руйнування житлового фонду, об’єктів інфраструктури, наслідки яких також потребують ліквідації, вивезення завалів, вивезення будівельного сміття тощо.

Єдине комунальне підприємство «Парки Херсона», діяльність якого полягає у прибиранні території міста, намагається проводити ці роботи власними силами, але відчуває гостру нестачу спецтехніки та матеріально-технічного забезпечення. Все треба починати спочатку. Наприклад, у нас лише дві одиниці спецтехніки і про сміттєві баки не може бути й мови. Через тривалу окупацію Херсона, постійні обстріли більшість херсонців покинули місто, більшість підприємств припинили роботу, що обмежує можливості міського бюджету Херсона. Тому ми дуже вдячні вінницькій громаді та Вінницькому міському голові Сергію Моргунову, який одним із перших відгукнувся на наше прохання про допомогу, – зазначив Дмитро Кобець.

Нагадаємо, 27 січня відбулося чергове 36 засідання Вінницької обласної ради восьмого скликання. До порядку денного було включено 18 питань. Депутати підтримали запропонований проект рішення.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vitatv.com.ua/misto/vinnytsya-vydilyla-koshty-na-cherhovu

Comments

Новости