Connect with us

Новини Вінниці

Вінниця пишається побратимськими відносинами із Польським


Сусіди, побратими, друзі та надійне плече опори – все це про Польщу та її місто Кельце, з яким Вінниччину пов’язують дружні стосунки 65 років поспіль.

З початком повномасштабної війни Росії проти України влада Кельц і самі жителі об’єдналися у бажанні допомогти Вінниці. Загалом уже доставлено понад 160 тонн гумових вантажів. Підтримка з Кельце була відчутна в найгарячіших і найнебезпечніших куточках країни, куди Вінниця направила допомогу – як на деокупованих, так і на прифронтових територіях.

Подбало про життя українських захисників і дружнє місто Кельце. Передано медичне обладнання, аптечки, матраци, розбірні спальні мішки. Військові кажуть, що така допомога дає захисникам відчуття турботи та сили продовжувати боротьбу.

Нагадаємо, 10 грудня до Вінниці прибув черговий 9-тонний вантаж із продуктами харчування з польського міста-партнера Кельце. Його зустріли міський голова Вінниці та представники Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vitatv.com.ua/misto/vinnytsya-pyshayetsya-pobratymskymy

Comments

Новости