Connect with us

Новини Вінниці

Вінниця допомагає деокупованому Херсону – МІСТО


Вінницька міськрада передала окупованому Херсону 30 тонн дизпалива. Його планують використовувати для забезпечення роботи об’єктів інфраструктури звільненого міста.

Про це у своєму Telegram-каналі пише Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Херсону передали 30 тонн палива для генераторів, щоб місто мало можливість підтримувати роботу лікарень, теплоцентралей та підприємств критичної інфраструктури», – сказав він. Сергій Моргунов.

Паливо доставили завдяки компанії-партнеру ТОВ «АВАНТАЖ», – зазначив заступник міського голови Галина Якубовичова. Вона також подякувала водієві, який погодився проїхати до щойно звільненого міста.

«Подорож була важкою. Щиро дякуємо нашому партнеру ТОВ «АВАНТАЖ» та всім, хто долучився до доставки пального. Дякуємо водієві, який мужньо та сумлінно виконував свою роботу», – сказала вона Галина Якубовичова.

Така допомога Херсону на вагу золота, зазначив голова військової адміністрації Херсона Галина Лугова. Місто подякувало за допомогу на своїй сторінці у Facebook.

Міський голова Вінниці натомість наголосив, що зараз найголовніше – підтримати людей. А в рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу жителі окупованих районів Херсонщини вже отримали першу гуманітарну відправку. Сергій Моргунов запевнив, що Вінниця й надалі підтримуватиме Херсон, передаючи гуманітарні вантажі, особливо продукти.

«Сьогодні вся країна об’єдналася, щоб допомогти Херсону повернутись до життя – наскільки це можливо. Вінниця з вами, херсонці!» – написав він Міський голова Вінниці.

Слідкуйте за новинами в Telegram
Більше фото в Instagram
Слідкуйте за нами на Facebook

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://misto.vn.ua/vmr/vinnicya-dopomagaye-deokupovanomu-xersonu/

Comments

Новости