Connect with us

Новини Вінниці

Вінниця допомагає Балаклії – МІСТО


Майже чотири місяці тому українські збройні формування звільнили місто Балаклія Харківської області. Це невелике містечко з трохи більше 25 000 мешканців.

Наша територіальна громада Вінниччини взялася за це місто: уклали угоду про допомогу у його відновленні та утриманні. Нещодавно відбувся черговий «гуманітарний десант».

Якою була допомога Вінниці цього разу? Як прийняли нас балаклійці?

Про це “Бугу” повідомив представник Вінницької міської ради Тарас Ковальчук.

«Люди в Балаклії сьогодні вже інші, ніж чотири місяці тому. Тоді, під час першого візиту до вінничан, ці люди були налякані, розгублені, пригнічені… Звичайно, адже вони пройшли через жорстоке горнило окупації… І допомога Вінниччини для них – це наша підтримка, величезний сегмент позитивного впливу на порядок життя, повернення до мирного стану цілих міст. Цього разу ми побачили усміхнені обличчя, які вітали нас, як старі добрі друзі. Місто повертається до нормального життя: ремонтують житлові будинки, запрацював громадський транспорт (до речі, один із автобусів надала Вінницька міськрада), працюють котельня, тепло, вода, і електроенергія поступово повертається в квартири мешканців Балаклії. Хороший показник – чотири місяці тому з 25 тисяч мешканців Балкалу було трохи більше десяти… А сьогодні вже майже вісімнадцять… Люди повертаються, і це частина нашої допомоги», – зазначив Тарас Ковальчук.

Цього разу вінничани доставили на окуповану частину Харкова індивідуальні бокси для дітей, предмети гігієни, велосипеди, мобільні телефони, куртки, одяг, генератори, музичні інструменти, іграшки та багато іншого. Терміново потрібні медикаменти та медичне обладнання – про це дізналися наші медичні бригади, які також брали участь в експедиції під час медоглядів.

Нагадуємо, що такий «гуманітарний десант» створено завдяки спільним зусиллям волонтерів організацій «Подільська громада», «Шакіна», «Гармонія», «Піч» та ін., а також завдяки роботі координаторів Вінницького міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Слідкуйте за новинами в Telegram
Більше фото в Instagram
Слідкуйте за нами на Facebook

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://misto.vn.ua/misto/vinnicya-dopomagaye-balakli%D1%97/

Comments

Новости