Connect with us

Новини Вінниці

Вінничани збирають гуманітарну допомогу Балаклії  


Вінничани збирають другу партію гуманітарної допомоги для поїздки до звільненої Балаклії, яка в рамках проекту «Разом!» став дружнім містом для нашого міста.

Волонтерський центр «Шахіна» продовжує збір теплих речей для дітей та дорослих, а також книжок та іграшок українською мовою.

«Також багато жінок похилого віку просили у нас нитки та спиці, щоб зняти стрес. Також ми збираємо ліки для людей похилого віку. Також потрібні теплі ковдри та мобільні телефони», – каже координатор проекту «Вінниця-Балаклія», співзасновник волонтерського центру «Шахіна». Олена Стеценко.

Допомога вінницьких волонтерів буде частково адресною. У них є список із понад тисячу осіб, де прописані потреби того чи іншого чату.

«Останній тиждень перед поїздкою ми отримали великий список від місцевих волонтерів, який, на жаль, не встигли закрити в першій поїздці. Також, коли ми були в Балаклії, ми самі збирали звернення від місцевих жителів», – додає він Олена Стеценко.

Крім Шахіної, в реабілітаційний центр можуть привезти гуманітарну допомогу “Гармонія” імені Р. Панасюка (вул. Винниченка, 5). Тут збирають канцтовари, книжки, розмальовки, серветки, гігієнічні помади та інше для створення «Скриньок кохання» для дітей.

В арт-просторі “ПЕЧКА” (вул. Сковороди, 25) колекціонує україномовні книги та журнали, а також музичні інструменти.

На середину грудня вінничани запланували свою другу поїздку до привітної Балаклії. Точна дата не називається з міркувань безпеки, оскільки Харківська область є прифронтовою.

Під час майбутньої поїздки, окрім роздачі гуманітарної допомоги, волонтери також планують організувати майстер-класи для місцевих дітей та заходи для людей похилого віку.

«Сама ідея проекту «Разом» дуже правильна, це поєднання Сходу і Центру. Наша головна мета – не лише привезти гуманітарну допомогу, а й об’єднати нас культурно», – пояснює координатор проекту «Вінниця-Балаклія».

Нагадаємо, 11 листопада в рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу вінницькі волонтери організацій «Шахіна», «Гармонія», «Піч», «Подільська громада», директор департаменту культури ім. Містер. Депутат Вінницької міської ради Максим Філанчук приїхав до Балаклії та роздав гуманітарку, яку зібрали вінничани.

Відновленням Балаклії займається сама Вінниця. Вінницька міська рада перераховує субвенцію з бюджету ВМТГ Балаклійській міській та територіальній громаді в сумі 10 млн грн. Ці кошти підуть на оновлення житлово-комунального господарства, соціальної сфери міста та підготовку територіальної громади до опалювального сезону. 25 листопада відповідне рішення підтримали депутати Вінницької міської ради.

Слідкуйте за новинами в Telegram
Більше фото в Instagram
Слідкуйте за нами на Facebook

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://misto.vn.ua/misto/vinnichani-zbirayut-gumanitarnu-dopomogu-balakli%D1%97/

Comments

Новости