Connect with us

Новини Вінниці

Вінничани повернулися з чергової поїздки до звільненої Балаклії


Вінничани повернулися з чергової поїздки до визволеної Балаклії

23 січня 2023 року 16:09

На окуповану частину Харкова вони доставили індивідуальні бокси для дітей, велосипеди, мобільні телефони, куртки, генератори, музичні інструменти та інші речі.

Як повідомили у міській раді, вінничани прибули до Балаклії у суботу, 21 січня. У міському будинку культури волонтери-виноградники виступили з привітаннями, вручили дітям подарунки за статтю та віком, а також провели концерт.

«У Балаклії був концерт за участю відомих зірок. Будинок культури перетворився на співочий майданчик, де лунали звуки кохання. Вистава Вінницького камерного театру «Про мрію, яку неможливо зрадити» відбулася в неприборканому місці в абсолютній темряві – і це був справжній фурор. Ідея об’єднання міста з містом дає міцні зв’язки, справжню дружбу та єдність між містами, як ми бачимо у Вінниці та Балаклії», – каже Олена Стеценко, координаторка проекту «Вінниця-Балаклія», співзасновниця волонтера Шахіна. центр.


Приєднуйтесь до каналу MNB TG: mnb_vinn


Відкритий урок української мови провела і вінничанка Любов Федонюк. Також була окрема «зона краси». Весь цей час майстри брів, масажисти та перукарі творили красу для кожного.

Координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного центру та представники Вінницької міської ради Тарас Ковальчук та Дмитро Мира зустрілися з головою військової адміністрації міста Балаклія Віталієм Карабановим та його заступником Максієм Будянським. Разом оглянули будинки, які вже почали відновлювати за кошти вінницької громади.

Незабаром відбудеться наступна поїздка в Балаклію. Яку допомогу збиратимуть та коли поїдуть – вінницькі волонтери повідомлять згодом.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://mistonadbugom.com.ua/article/vinnichani-povernulisya-z-chergovoji-pojizdki-do-zvilnenoji-balakliji

Comments

Новости