Connect with us

Новини Вінниці

Війна забрала життя стрижавчанина Руслана Рябцуна : 07:02:2023


Війна забрала життя мешканця Стрижа Руслана Рябцуна
  • Житель Стрижавки Руслан Рябцун пішов захищати рідну землю. За час служби був двічі поранений і кожного разу повертався до строю. 6 січня серце воїна зупинилося назавжди.
  • Сьогодні, 7 лютого, громада проводжає в останню путь мужнього воїна.

Сумну новину повідомив голова громади Михайло Демченко.

— 7 лютого об 11:00 у храмі Святих Жінок-Мироносиць (вул. Київська, 130) отець Роман відслужить заупокійну літію за героєм, а о 12:00 ми зберемося, щоб вшанувати загиблого земляка. з житловим коридором. Шикуємося в Стрижавці в дитячому садку «Казка» на вул. Алея і далі по вул. Мічуріна на кладовище в мікрорайоні Граби, – цитуємо повідомлення. — Руслан Миколайович залишиться в нашій пам’яті молодим і завзятим. У свої 42 роки він мав багато планів і мрій. Гірко усвідомлювати, що їм не судилося здійснитися. Немає слів, щоб втішити згорьовану матір, яка не дочекалася черги за сином.

Руслан Рябцун народився у Стрижавці. Тут пройшло його шкільне дитинство та юність. Коли залишився без батька, переїхав з мамою до обласного центру.

Навчався на механіка у Вінницькому політехнічному училищі. Деякий час працював у компанії «Аграна Фрут Україна», а в листопаді минулого року пішов до армії.

Служив водієм-хіміком відділення радіаційного, хімічного, біологічного захисту військової частини А7085.

Співчуваємо рідним та близьким героя! Вічна пам’ять!

У редакції RIA/20 хвилин, нагадуємо, проект «Героям слава!»‎. Ми розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність розлетілася далеко за межі України! Нам є чим пишатися!

Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають військовим та постраждалим від війни. Усі оповідання зібрано у розділі «Герої Тилу». Прочитати їх можна за посиланням.

Читайте також:

«Маминий біль був нестерпним. У Ладижині провели в останню путь визволителя Херсона

Весілля мало бути через місяць. У Вінниці попрощалися з 24-річним воїном-Героєм

Слідкуйте за новинами Вінниці у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vn.20minut.ua/lyudi/viyna-zabrala-zhittya-strizhavchanina-ruslana-ryabtsuna-11765948.html

Comments

Новости