Connect with us

Культура

Вихід Нових фільмів про Людину-павука перенесли – Українські новини


 • 1

  "Любов до трьох цукербрінам", Віктор Пєлєвін

  Читач знайомиться з як завжди несподіваною пелевінской трактування нашому жітті. Де грань между міфом и креативом? Між реальністю и віртуальністю? Людина – це Щось цілісне або частина чогось? А Взагалі що таке наш світ: реклама або велосипеді диво? І звідки беруться думки?

  Чи не так цікаво отріматі ВІДПОВІДІ на Такі питання? А ще в Романі обговорюються Такі тими: спілкування в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ, інтернет-залежність, питання України, толерантності та тероризму. Багатогранній працю, одним словом!

 • 2

  "35 кіло надії", Анна Гавальда

  Невелика за ОБСЯГИ книга розповість нам сентиментальну, зворушліву, емоційну Історію трінадцятірічного підлітка. Чи можна мати таку силою любові, щоб сделать Неможливо? Віявляється, можна. І Взагалі, яка різніця скільки в тебе вазі, головне – что надія и віра в свои мрії может творити чудеса.

 • 3

  "Записки продавця", Микола Куценко

  Книга засновано на реальних подіях, что відбуліся з самим автором. Куценко Займаюсь керівні пости у великих корпораціях, что займаються продажем нефти. ОКРЕМІ Розповіді, об'єднані одним сюжетом, оповідають про реальні історії, пов'язаних в основному з продажами. Спочатку автор заміслював цею працю як посібник для співробітніків в сфері продажів. Альо з книги Вийшла художній твір, что зацікавіло безліч чітачів. Тому імена головних героїв змінені.

  Кожна історія має свого героя зі Своїм оточенням и поведінкою в нестандартних сітуаціях. Текст Досить емоційний. Що Не дивно, оскількі автор переживши більшість історій "на життя без шкурі". Книга цікава НЕ только професіоналам, но и буде корисна тим людям, хто хоче присвятитися своє життя бізнесу.

 • 4

  "Кот без прикрас", Террі Пратчетт

  Ви думаєте, что дерло словом у Всесвіті Було слово "Бог"? Поміляєтеся! Спочатку Було слово "Кот"! Звідки це відомо? Звичайно, від учня бога всех котів Террі Пратчетта. Хочете Прочитати Євангеліє від котів и дізнатіся все про Цю Загадкова породі? Тоді ця книга для вас! Їх улюблені їжа и пітво? Які закони на них вплівають? Нарешті, Пожалуйста їх Внутрішній устрій?

 • 5

  "Старий и море", Ернест Хемінгуей

  Маленька книжечка подарували автору відразу две Вищі літературні нагороди: Нобелівську премию и Пулітцерівську. Повість розповість про важкої та віснажлівої життя старого рибалки. Про его борьбе с рибою-Чудовисько. Про ті, что сильного людини можна зніщіті, но перемогті нельзя. Це дуже глибока, сентиментальна, життєва річ.

 • 6

  "99 франків", Фредерік Бербедер

  Автор працював в рекламному агентстві. Публікація роману заставил его звільнітіся. Альо Бербедер не прогадав! З простого співробітніка ВІН превратился у всесвітньо відомого письменника. Колишній маркетолог вікріває рекламний бізнес, в якому є місце презірства и шаленості, и де так безглуздо людина вітрачає свой Потенціал. Роман-провокація ставши Справжня подією в літературному мире.

 • 7

  "10 негренят", Агата Крісті

  Хто з нас не пам'ятає пріголомшліву екранізацію цього геніального роману від майстра детективного жанру? А хто НЕ пам'ятає – обов'язково прочитайте. Роман 1939 року через політкоректності бачили спочатку під назв "І Нікого Герасимчука". Письменниця вважаю его своим Найкращий працею. На сегодня це найбільш продаваних и Популярний детектив – понад 100 миллионов прімірніків продажів.

  10 людей, нічім НЕ пов'язаних между собою, потрапляють на острів, до которого можна дістатіся только по воде. Катер приходити раз на тиждень. Гості віявляються заточеними в особняку, оточеному морем. У Кожній гостьовій кімнаті написана дитяча лічілкі. Кожен день відповідно до цієї лічілкі хтось Із гостей гине. Вбивця становится тієї, хто здавайся б, повинен стояти на сторожі закону. Що ж відбувається з самим вбивця и як всі ЦІ люди попали на богом забутий острів?

 • 8

  "1900. Легенда про піаніста", Алессандро Барікко

  1900 – имя талановитих піаніста-самоучки. Так его назвавши кочегар лайнера, на борту которого 1900-й з'явився на світло и БУВ кинути, без документів и громадянство. Его нога жодних разу не ступала на землю. Даже в морську бурю ВІН грав на піаніно. Немов написана Богом, его музика – це монолог героя про своє життя. Ноти – це слова, Народжені самим серцем. Роман екранізованій.

 • 9

  "Поховайте мене за плінтусом", Павло Санаєв

  Автобіографічна Розповідь 1994 року, виданий в 1996 году, номінувався на Букерівську премию.

  Восьмірічній Сашко живе у бабусі и дідуся. Бабуся НЕ довіряє Онука матері. Ее дочка Знайшла Собі нового Чоловіка, тому вона "безпутно". Любов'ю, Якою любити бабуся внука, можна задушіті. Вона хоче, щоб поряд з нею БУВ не просто хлопчісько, а жива, керована лялька, З якою можна діяті на власний розсуд. "Невдячній" дитина НЕ пріймає такий жертовної "Турбота". Ненависть, что вселяється хлопчікові до его мамі, що не пріжівається в его свідомості. І Саша намагається вібрато з-під тіранічного преса. Повість, написана з тонким гумором, наробив много шуму. Цю книгу дуже люблять читачі.

 • 10

  "Великий Гетсбі", Френсіс Скотт Фіцджеральд

  Роман знаменитого американського письменника Було видано в Паріжі в 1925 году. 20-ті роки Минулого століття. Узбережжя з багатою вілламі біля Нью-Йорка … У стране стрімке Процвітання … Як на дріжджах "ростуть" мільйонері … Відповідно, підвіщується злочинність. Добробут летить вгору, мораль котитися вниз … Роман ставши Класика. Екранізувався и ставить в театрах.

 • Comments

  Новости