Connect with us

Бизнес

Відповідальні за військові злочини Росії в Україні мають бути покарані – Рау

Міжнародна спільнота має зробити все необхідне для того, щоби винні у військових злочинах в Україні були покарані.

Про це заявив міністр закордонних справ Польщі, чинний голова ОБСЄ Збігнєв Рау під час прес-конференції з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою у вівторок у Києві, повідомляє Укрінформ.

“Я прибув сьогодні до Києва і хотів би передати одне повідомлення: ми єдині у нашій солідарності та підтримці українського народу під час цієї неспровокованої та руйнівної війни, яку веде Російська Федерація проти України”, – сказав Рау.

Глава МЗС Польщі поділився враженнями від візиту до Бучі, зазначивши, що “побачивши приклад надзвичайної жорстокості, який неможливо ніяк пояснити чи виправдати”.

“Те, що ми побачили і почули в Бучі – я назвав би це мовчазним криком гнобленого людства. У Бучі, Ірпені, Гостомелі та Бородянцях, які колись були мирними українськими містами, що розвиваються – всі вони увійдуть до історії як міста, де була війна. .” були вчинені злочини, де мало місце жорстке та насильницьке поведення щодо мирного населення», – зазначив політик.

Він наголосив, що військові злочини, скоєні російськими військами на території України, “не повинні залишитися непоміченими”.

“І ті люди, які відповідальні за ці злочини, повинні бути покарані. Міжнародна спільнота має зробити все необхідне, щоб притягнути винних у ці жахливі злочини до відповідальності”, – підкреслив Рау.

Міністр закордонних справ Польщі, чинний голова ОБСЄ, закликавши РФ “негайно припинити всі ворожі дії та повністю вивести свої війська з території України з дотриманням її міжнародно визнаних кордонів”.

“Припинення всіх бойових дій залишається надзвичайно важливим як передумова для подальших переговорів. Жодне насильство не повинно тривати”, – наголосив він.

Як повідомлялося, нинішній голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау та генеральний секретар ОБСЄ Гельга Шмід відвідали Бучу під час візиту до України.

Comments

Новости