Connect with us

Культура

відомій фільм, Який уявити Україну на Оскарі 2020 року – Українські новини


В цьом году за представлення України на премії Оскар боровся только цею фільм.

Про залишковий решение относительно Подання "Додому" на премії Оскар повідомілі представник Українського оскарівського комітету 23 серпня. После показу фільму в Києві відбулася прес-конференція за участю представителей Державного агентства України по вопросам кіно, Українського оскарівського комітету и авторів фільму-претендента від України.

"Український Оскарівській комітет Вибравши фільм-кандидата від України – фільм" Додому ", режисер Наріман Алієв. Вітаємо команду фільму!" – йдет в Повідомленні.

На новина Вже відреагувала знімальна команда фільму "Додому", зокрема, и Наріман Алієв.

Для нас це важлівій етап реализации нашого фільму. Головна мета – щоб кіно побачим як в Україні, так и за ее межами. Завдяк Українському оскарівській комітет, у нас з'являється додаткова можлівість війт з проектом на Північноамеріканську майданчик. І ми зробимо все можливе, щоб буті гіднім представником культурної діпломатії України в мире, – підкреслів Наріман Алієв.

У національному відборі на Висунення фільму на премию "Оскар" в 2019 году взявши участь только 1 фільм – "Додому". Про можливе претендента Було відомо ще 12 серпня, но, чи не Дивлячись на такий прецедент, глава Держкіно Пилип Іллєнко зазначилися, что процедура відбору винна буті дотрімана в повну обсязі.

Нові правила и дати проведення Оскар-2020

Що відомо про фільм "Додому"?

Український фільм "Додому" ставши четвертою робот молодого українського режисера крімськотатарського походження Нарімана Алієва. У фільмі розповідається про Історію кримського татарина и его двох Синів, Які віїхалі до Києва после анексії Криму. Один з них помирає на качана фільму. Тому батько пріїжджає до Києва, щоб забрати его назад до Криму и поховати согласно з мусульманського традіціямі. У тій же година Інший син НЕ розуміє решение батька и спожи Дотримання традіцій.

Як знімали фільм "Додому"

У центрі сюжету – Конфлікт поколінь и їх розуміння слова "будинок". Все це відбувається на тлі СУЧАСНИХ українських реалій. Головні роли виконан Знамениті українські актори – Ахтем Сеітаблаєв, Ремзі Білялов, Віктор Жданов и Дарина Баріхашвілі. Зйомки проходили в різніх локаціях на территории України. Щодо прем'єри, то его Вперше показали 22 травня на Каннському фестивалі, а в Україні – 14 липня на Одеський міжнародному кінофестівалі, де ВІН получил Гран-прі "Золотий Дюк". У ограниченной прокат в кінотеатрах фільм надійде 7 листопада.

Два українські фільми претендують на "європейський Оскар"

Варто Додати, что Ранее український фільм "Додому" про Кримська татар попал в програму "Особливий погляд" Каннський фестивалю. А також здобув победу на престижному кінофестівалі в Румунії. Фільм "Додому" такоже побореться за місце в номінації в премії Європейської кіноакадемії European Film Awards, такоже відомої як "Європейський Оскар".

Comments

Новости