Connect with us

Культура

Відома нова дата Вихід фільму "Трансформери 7" – Українські новини


Новини культури:Поки фільм НЕ має офіційної назви, а Прем'єра залішає в секреті десятки вопросам.

У Голлівуді готуються до випуску нового фільму, Який має всі Шансі зірваті чімалі суми в прокаті. Йдет про 7 части знаменітої франшизи "Трансформери". Зараз авторизованого проекту оприлюднено нову дату вихода фільму.

За данімі The Hollywood Reporter, компанія Paramount Pictures планирует презентуваті нових "Трансформерів" 24 червня 2022 року.

Зокрема, представник проекту поки НЕ розголошують сюжет новинки кіно. Все, что Журналістам удалось дізнатіся – це імена авторів сценарію. Ними стали Джоби Гарольд и Джеймс Вандербільт.

Що відомо про кінострічках "Трансформери"?

Вперше про фільм "Трансформери" заговорили в 2007 году. Тоді відбулася гучна Прем'єра кінострічкі, яка підкоріла весь світ. А від следующие 4 кінострічкі НЕ малі успіху в прокаті, тому Paramount Pictures звільнілі режисера Майкла Бея.

Фестиваль Docudays UA назвавши переможців

У 2018 году на екрани Вийшла остання частина франшизи з назви "Бамблби". Екранізуваті Історію доброго трансформера взявши Тревіс Найт. Головного героїнею стрічки стала 18-річна дівчина, яка Мріє про власний авто и радіє старому Volkswagen. І дівчина НЕ знає, что це повстанець-автобот з пошкодженімі голосом и пам'яттю, поведінкою цуценя и великою місією по порятунку свого племені Бамблби.

Кінострічка врятували франшизу, Аджея Тревіс знайти не робів акцент на бездумну бійню, а показавши зв'язок тендітної дівчини з Величезне металеве чужепланетнім істотою.

Поки невідомо, якові Історію покладуть в основу сюжету нових "Трансформерів". Ймовірно, роботу над Створення фільму почнут после завершення карантину.

джерело

Comments

Новости