Connect with us

Vinnytsia

Від ідеї до реалізації: у Вінниці для молоді відбудеться безкоштовна лекція про гранти19:52

Стань меценатом!

3 лютого молодих вінничан запрошують на безкоштовний освітньо-практичний захід «Від ідеї до реалізації. Гранти та нові можливості». Подія для тих, хто хоче навчитися навичкам успішних кейсів грантових проектів, їх створення та реалізації.

Як повідомляє Вінницька міська рада, під час заходу учасники зможуть дізнатися більше про можливості участі в грантових заходах, переваги та недоліки грантових заходів та з чого почати написання гранту. А також як перетворити ідею з паперу в реальність, як виграти та отримати фінансування, а також дізнатись про успішні приклади проектів від ГО «Set Up» та «Бюджетування громадських ініціатив».

У заході можуть брати участь люди різного віку від 14 до 35 років після попередньої реєстрації за ЦИМ посиланням. Захід проходитиме у креативному просторі «Рівень 80», який знаходиться на вулиці Magistrátská 80. Початок заходу о 14:30.

Фото ілюстрації – www.oblradack.gov.ua, фото – Вінницька міська радаЧитайте також:
Романтичні подорожі та екскурсії: Вінницька туристична служба оприлюднила список подій на лютий

✐ Якщо ви знайшли помилку, виділіть частину тексту та натисніть Ctrl+Enter.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vezha.ua/vid-ideyi-do-realizatsiyi-u-vinnytsi-dlya-molodi-vidbudetsya-bezkoshtovna-lektsiya-pro-granty/

Comments

Новости