Connect with us

Культура

Ві повінні їх Прочитати – Українські новини


 • 1

  "Короткі ВІДПОВІДІ на Великі питання", Стівен Хокінг

  Ця книга стала справжнім бальзамом на душу для всіх шанувальників праць одного з найвідатнішіх вчених XI століття. "Короткі ВІДПОВІДІ на Великі питання" – остання робота Стівена Хокінга, опублікована Вже после смерти цієї чудової людини, что надіхнув Мільйони людей у ​​всьому мире. У властівій Йому захоплюючої манері, Хокінг постарався дати ВІДПОВІДІ на Актуальні питання, что не дають Спок Сучасний суспільству. Зрозуміло, будучи Мислитель, что прагнем осягнути Таємниці світобудові, Стівен брав під сумнів и ретельному вивченню все постулати цівілізації. Чи не боячися гонінь з боку незадоволення, ВІН сміліво обговорював можлівість Існування Бога.

  Як відомо, одна з головних задач розвинення стран – підкорення космосу. У Книзі ві знайдете розумні Пояснення того, чому так важліво прагнуті до других планет. Наша рідна Земля (за мільярді років Існування) Неодноразово переживала катаклізми, з Якими нам просто не впоратіся, а тому інші планети одного разу могут дива порятунку для людства, подарували нам шанс на виживання. В'язень, Укладення в кріхкому тілі, Хокінг як ніхто Інший вмів цінуваті життя, заклікаючі оточуючіх НЕ зніщуваті один одного в безглуздіх и нещадно війнах, а об'єднувати зусилля всех народів, заради Досягнення спільніх цілей. Останній твір талановитий и сильного духом людини – це не просто Короткі ВІДПОВІДІ на всеосяжні питання. Це заповіт, что заклікає нас Відкрити свои уми науке и згуртуватіся в єдиному поріві до знань, до зірок, до життя у всех ее проявах.

 • 2

  "4321", Пол Остер

  Ексцентрічній роман іменітого сучасного письменника оповідає про долю однієї людини, а точніше – про чотірьох долі однієї особистості. Кожна дрібна деталь здатно Изменить Хід нашого життя, що не только впливаючих на рід зайняти, а й формуючі характер. Склад у Остера захоплюючій, радує відсутністю набили оскому шаблонів и З першого ж рядків заворожує читача. Книга дихає якімось чарівнім магнетизмом, змушуючі з головою занурітіся в сюжет.

  У Першому розділі ми дізнаємося про російською єврея, Який емігрував з Беларуси в США, в гонітві за американська Мрією. Альо – як це часто буває з багатьма емігрантамі – блукач ставши Всього лишь ще одним невидимим трудяга, чіє життя превратилась в нескінченну боротьбу за виживання. Через роки на світ з'явиться его нащадок – Арчі Фергюсон. І ось тут почінається найцікавіше! З жадібною цікавістю спостерігаєш за тим, як хлопець раз у раз віявляється на перехресті чотірьох доріг, де Кожне прийнятя ним решение породжує Чотири Нові Версії подій. Поневоле заміслюєшся над тім, Якою могла б стати твоя власна життя, Зверни ти одного разу в ІНШОМУ напрямку. Де б ти живий? Кого б любив? Поневоле звучить в Голові "Камо грядеши?". Спостерігаючі за поневіряннямі головного героїв, відчуваєш непідробне цікавість и даже страх за їх подалі частку, немов чітаєш про самого себе. Чудовий епічність роман, что дает поживу для розуму. Безперечно, цею твір має всі шанси стати одного разу всесвітньо Визнання Класика, поповнити собою Скарбниця витонченого літератури.

 • 3

  "Сум'яття", Елізабет Джейн Говард

  Праці Говард шанується на Батьківщині пісьменніці – в Англии, проти в странах СНД ее творчість мало відомо. На щастя, поступово ситуация змінюється и російськомовній читач тепер может насолодітіся тією гіпнотізує легкістю и душевністю, Якими сповнені твори Елізабет. Це третя частина хронік сім'ї Казалет, детально відображає всі періпетії Другої Світової Війни. Всупереч всім жахам кровопролитних боїв, життя всегда бере верх: в серцях людей народжується НЕ только ненависть, а й любов. Чим страшніше Навколишній світ, чем тім гостріше емоції, что кружляють голову на тлі постійної Загрози и невізначеності. Неясність майбутнього здатно звесті з розуму даже самих розсудлівіх и спокійніх, а тому в Такі часи важліво мати підтрімку, что НЕ дает впасти в безодню Божевілля и всепоглінаючого страху. І таку опору героям здатні дати лишь найбліжчі, найрідніші люди.

 • 4

  "Чи не обіцяй собі іншім", Керрі Лонсдейл

  Третя книга циклу Everything (Everything we give – оригінальна назва роману) стала пріємною новиною для шанувальників творчості Керрі Лонсдейл. Письменниця здобула славу автора, что створює захоплюючу прозу про кохання и пошуках себе. Даній твір розповість нам етичні проблеми негаразди Яна Коллінза – успішного фотографа. Здавай б, в его жітті все налагодиться: улюблена дружина поруч, его роботи публікуються в відоміх журналах, Клієнти шикують в Черга, щоб купити Дивовижні знімкі Яна. Ось только не дають Спок картини на стінах кафе, Яким володіє дорога Серце дружина. Їх написавши Джеймс Донато – Колишній хлопець Еймі. Чому ж вона до сих пір НЕ Викинь Цю прокляття мазаніну, что будити в душі Яна ревнощі и злість? Мало Було нагадувань про минуле, як Джеймс Раптена вернулся в місто. Невже щасливе життя молодої пари ось-ось розвалу через, здавалось б, давно забутих почуттів?

 • 5

  "Кайноzой", Сергій Лук'яненко

  Продовження популярного роману "Кваzі" і заключний частина ділогії про світ, де панують зомбі. Сам Лук'яненко зізнавався, что відносіться до творів про повсталіх мерців з частко іронії, но одного разу его відвідала думка про сюжет про "зомбі з людським обличчя". В описаному Їм мире живуть три типи створінь: Прості смертні люди, повсталі з мертвих (кровожерліві Хижаки з прімітівнімі інстінктамі) и кваzі – зомбі нового типу, Які збереглі розум и пам'ять. Головний герой вірушає на поїзді з Москви в Петербург, превратился после катастрофи в столиці кваzі. Незабаром з'ясовується, что група Військових (сіли на поїзд Цілком здоровими) Загадкова чином померла и тепер Голодні мертвяки нішпорять по вагонах в пошуках їжі. Як Не дивно, процес повстання протікає швидше, чем звичайний. Необходимо терміново з'ясувати, хто стоит за жахливий вбивство.

 • Comments

  Новости