Connect with us

Новини Вінниці

В «пунктах незламності», які працюють на базі підліткових клубів Вінниці, збільшили запаси необхідних речей та обладнання


У Вінниці 2 грудня до КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» на вулиці Соборній, 91 надійшла партія гігієнічних наборів та одноразового посуду. Також вони отримали чайники та ванночки, які придбали працівники Центру за власні кошти.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.

Подібна підтримка «точок неприступності» вкрай необхідна, адже у разі нестачі води для комфорту мешканців громади ВінСмарт Центр буде забезпечено технічною та питною водою.

«Послугами місць обігріву можуть скористатися і мами з маленькими дітьми, яким потрібно міняти підгузки в теплому місці та просто користуватися вологими серветками, які вже є в наших Центрах. Нагадаємо, що на наших станціях можна зарядити пристрої та просто випити чаю», – зазначила начальник Управління молодіжної політики МЗС України Юлія Мончак.

Директор VinSmart Center Дмитро Мира додав, що допомогу розподілили на вісім «пунктів незламності», які працюють на базі клубів для підлітків. «Дякуємо також благодійному фонду «Подільська громада» за надану допомогу, – каже Дмитро.

Повідомлення в зручному форматі на нашому телеграм-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.infoПідпишіться на Вінниця.info в Telegram

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/news/v-punktakh-nezlamnosti-yaki-pratsyuyut-na-bazi-pidlitkovykh-klubiv-vinnytsi-zbil-shyly-zapasy-neobkhidnykh-rechey-ta-obladnannya.html

Comments

Новости