Connect with us

Культура

в Мережі оприлюднили тизер серіалу «Енола Холмс» (Відео) – Українські новини


Незалежна кіностудія Snoot Entertainment, котра справила хоррор «Маленькі чудовиська» з лупить Ніонго і драму «Сліпі плями», взялася за екранізацію гри Firewatch.

Продюсерами виступлять Джейк Родкіна і Шон Венаман зі студії Campo Santo, яка розробляла гру.

За даними The Hollywood Reporter, Firewatch отримає повнометражний фільм, але представник Snoot Entertainment Кіт Колдер зазначив, що в студії готові зняти за мотивами гри «фільм і / або серіал».

Хто буде режисером екранізації поки не відомо. Також не сказано, коли варто чекати виходу стрічки, як і не названий акторський склад.

Firewatch вийшла в 2016 році. Дія гри розгорталася навколо спостерігача пожежної вежі у Вайомінгу 1989 році.

У центрі гри знаходиться Генрі, спостерігач однієї з пожежних вишок в Національному лісі шошонов.

У Джулії – дружини головного героя Генрі – діагностують хворобу Альцгеймера у віці 41 року. Незабаром батьки Джулії, які і до цього недолюблювали Генрі, забирають її до себе. Після чого він влаштовується спостерігачем однієї з пожежних вишок.

Проект був добре прийнятий гравцями по всьому світу і ігровий пресою. На Metacritic Firewatch в версії для персональних комп’ютерів оцінили в 81/100 балів на основі 65 рецензій. Преса відзначила подачу сюжету, атмосферу, продумані діалоги і загальну інтерактивність, що відбувається. Протягом місяця після випуску було продано більше 500,000 копій гри і більше мільйона копій протягом першого року.

Творці «Ходячих мерців» показали тизер майбутнього спін-офф (Відео)

Firewatch залишилася єдиною грою Campo Santo – після її релізу студію придбала Valve, і команда «заморозила» свій наступний тайтл, In the Valley of Gods, на невизначений термін.

джерело

Comments

Новости