Connect with us

Культура

український письменник поділився планами на час карантину – Українські новини


 • 1

  Чому Пабло Пікассо Створив геніальну "Гернику", а Гаррі Трумен зважівся на! Застосування атомної бомби? Кому грозит Втрата роботи через штучного інтелекту и Які економічні Наслідки тягти за собою технологічні прориви? Про все це і не тільки – докладніше далі.

  Наші хімічні серця. Кристал Сазерленд

  "Я всегда думав, что мить, коли ти зустрічаєш найбільшу любов свого життя, винен буті, як у кіно. Ну, Звичайно, що не зовсім, як у фільмах, коли все сповільнюється, волосся розвівається на вітрі и звучить наростаючій ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ саундтрек. Однако я думав, что буде прінаймні Щось, розумієте? Серце на мить завмірає. Глибока в душі Щось кевкає и каже: "Свята корова. Це вона. Нарешті, после Довгого годині, це вона "".

  Так міркує 17-річний підліток Генрі Пейдж, учень випускного класу, головний редактор шкільної газети, перед очима которого вінікає квола, погано одягне, та ще й Кульгавий дівчина Грейс, яка перейшла з Іншої школи. Ее відгороджена, дівакуватого и начітаність дівують Генрі, и з шкірних Спроба хлопчину подружітіся, дівчина все замікається и відштовхує его від себе. І Перше Відчуття НЕ Зупинити. Тому Генрі всіляко намагається буті поруч з Грейс, все глибші занурюючісь в ее Таємниці и пізнаючі хімерність и спустошеність ее світу. Чи буде ця любов всеосяжної и чи переможе привидів и докоро сумління, Які через відкуплення тяжіють над темним минулим дівчата? Про все це ви дізнаєтеся з книги "Наші хімічні серця" австралійської пісьменніці Кристал Сазерленд.

 • 2

  Непріродні причини. Гічард Шеперд

  Тіло людини – це Мовчазний свідок смерти, воно Нічого НЕ пріховує и всегда Несе в Собі правду. Коли смерть Раптова и незрозуміла, доктор Річард Шеперд обов'язково з'ясовує ее причину. Кожне Розкриття – це окрема детективна історія, в Якій автор с помощью проніклівості розгадує головоломку, щоб найти відповідь на пекуче питання: як ця людина померла? Від серійного вбивцю до стіхійного лиха, від "ідеального убийства" до жахлівої віпадковості, доктор Шеперд всегда в гонітві за істіною. І хоча ВІН БУВ залучених в Гучні справи последнего 20-річчя (смерть принцеси Діани, теракти 11 вересня 2001 року в США), часто Менш відомі випадки в результате виявляв найбільш інтрігуючімі. Головна книга року за версією The Times. Спеціфіка незвічайної професії, погляд інсайдера, історія найгучнішіх детективних загадок XX століття. Нотатки судмедексперта стали світовім бестселером. Права на книгу продані в 19 стран світу.

 • 3

  Чоловічий погляд на отношения. Михайло Скурихин

  "Що таке отношения? Отношения = енергетичні потоки. Кожна жива людина створює ЦІ потоки. Від того, Наскільки близьким є люди, ЦІ потоки відчутно сильнішім чи слабшім. Альо (!) Наша планета не так Вже й велика, щоб Взагалі один жодного не відчуваті . Нас буквально пронізують отношения. Тому Висновок: отношения Ніколи НЕ закінчують на 100%. отношения можна трансформуваті, як би "пересунувші" людини з сімейної (около) зони в загальнолюдського (далеку). Тоді ні думки про конкретний персонажа, ні зустрічі з ним не "зіб'ють зі шляху", ви буд ті згадуваті про него так само спокійно, як и тітка Фая про аборігенів. І ні ВІН, ні все, что пов'язано з ним, Ніяк на вас не буде впліваті. Це Спокійне, нейтральний стан. А зараз живити себе:

  1) Я спокійна, если Згадаю про нього або ж зустрінуся з ним? 2) Чи Відчуваю я себе такою ж сильною, як и до качана отношений? Если хоч раз ви відповілі "НІ", то ця книга поможет вам з вірішенням цієї проблеми! ".

 • 4

  Наддержаві штучного інтелекту. Кай-Фу Лі

  Чесно про ті, кому грозит Втрата роботи через штучного інтелекту и Які економічні Наслідки тягти за собою технологічні прориви. Що будет с ЛЮДИНОЮ, коли штучний інтелект буде делать все? Штучний інтелект змінює світ. Або суперкомп'ютер буде правити світом? Що Ми можемо сделать для того, Щоб не Залишити позаду прогресу? Бестселер за версією The New York Times, USA today и The Wall Street Journal.

 • 5

  Рішення. Роберт Діленшнайдер

  Щодня ми вірішуємо десятки вопросам, и КОЖЕН наш крок так чи інакше впліває на подалі життя. У життя без Книзі фахівець з комунікацій Роберт Діленшнайдер Аналізує Механізм Прийняття РІШЕНЬ видатних історічнімі особістом и пояснює, чому нас может навчіті їх досвід. Які намірі наштовхнулі Йоганна Гутенберга на Винахід друкарська верстата? Чому Пабло Пікассо Створив геніальну "Гернику", а Гаррі Трумен зважівся на! Застосування атомної бомби? Автор зізнається, что написання книги значний посил его Особисті здібності прійматі решение, и впевнений, что ця робота поможет війта на новий рівень и читачам.

 • 6

  Дрібніх мрій НЕ буває. Про смілівість, уяві и становленні сучасного Ізраїлю. Перес Шимон

  Дрібніх мрій НЕ буває. Це історія про становлення справжнього лідера. Вона вчиться смілівості и готовності прійматі СКЛАДНІ решение, спіраючісь на принципи и цінності. Вчитися НЕ боятися мріяти, створюваті и досягаті поставлених цілей. Вчитися долаті Труднощі, Якими б нестерпнімі смороду НЕ здавай. Шимон Перес превратилась країну обітніць в Обітованій край, діставшісь сюди 11-річним хлопчиком з маленького польського селища. Тут Шимон РІС, працював в кібуці, ставши лідером ізраїльської молоді, одружився и долучівся до создания неймовірної країни можливо і втілення мрій. Шимон Перес легко и з гумором відкріває душу, підсумовуючі свои Досягнення и здобуткі Ізраїлю в розвитку авіаційної та аерокосмічної сфер, містецтві переговорів з Європейськими та азіатськімі Уряду, спробі подолати тероризм на около Сході и в мире. Зусилля цієї людини й встало Держава Ізраїль з Краще в мире медициною и кількістю стартапів, что перевіщує їх даже в Кремнієвій долині. І хоч мрії и ма ють свою Ціну, все одно Перес щосілі мріяв и вірів в диво. І воно здійснілося, бо дрібніх мрій НЕ буває.

 • Comments

  Новости