Connect with us

Культура

Український фільм "Атлантида" получил нагородили на кінофестівалі в Японії – Українські новини


Новини культури:У мережі з'явився український трейлер фільму про домаганнях з Кідман, Терон и Роббі.

Популярні голлівудські актриси Ніколь Кідман, Шарліз Терон и Марго Роббі зіграють Головні роли в новому фільмі "Секс-бомба" (Bombshell) про Сексуальні домагання на Новинам каналі Fox News.

21 серпня кіностудія Lionsgate представила перший трейлер, 15 жовтня – другий, а 4 листопада в мережі з'явився український відкоролік. Прем'єра стрічки запланована на 19 грудня 2019 року.

Новий український трейлер, в якому з'явилися актриси Марго Роббі, Ніколь Кідман и Шарліз Терон, БУВ опублікованій на Офіційному ютуб-каналі UFD Independent Films.

Такоже Ранее творці фільму "Секс-бомба" представили офіційний постер фільму, на якому з'явилися три голлівудські актриси – Шарліз Терон, Ніколь Кідман и Марго Роббі, перша з якіх змінілася для фільму до невпізнання.

Стрічка засновано на реальних подіях и розповідає про скандал в 2016 году: працівниці Fox News обвинили генерального директора Роджера Айлза в сексуальних домаганнях. Додамо, что чоловік помер в 2017 году.

"Джуманджі: Наступний рівень": з'явилися постери з головний герой фільму (Фото)

Так, американська журналістка Гретхен Карлсон, якові у фільмі зіграла Ніколь Кідман, обвинили Айлза в домаганнях. За ее словами, вона булу звільнена после того, як відмовіла генеральному директору. Згідно до Карлсон прієдналіся ще кілька жінок (одних з них Грають Марго Роббі и Шарліз Терон). После скандалів Роджер Айлз Пішов у відставку.

джерело

Comments

Новости