Connect with us

Культура

Українська актриса получила нагородили престижного кінофестівалю Ірландії – Українські новини


Американський письменник Джордж Мартін, за книгами которого Було Знято культовий фентезі-серіал "Гра престолів", зізнався, что его засмутіла новина про припиненням роботи над спін-оффом з неофіційною назв "Довга ніч". Про це ВІН написавши у своєму блозі.

"HBO решил НЕ продовжуваті роботу над іншім серіалом, Які перебувалі в розробці, Який я називається "Довга ніч" (хоча ВІН БУВ и залішається без офіційної назви) и чий пілот відзнялі Минулої весни и влітку в Північній Ірландії. Дія безіменного пілота, Який написала Джейн Голдман, поставила С. Дж. Кларксон и в якому Наомі Уоттс Виконала головну роль, розгорталося за Тисячі років до подій "Ігри престолів" і "Будинку дракона", а сюжет розповідав про Старк и Білих ходок. Я, зрозуміло, БУВ засмученій Новинам, что проект не стане серіалом. Джейн Голдман – пріголомшліва сценаристка, и я Із задоволений попрацював з нею. Не знаю, чому HBO решил НЕ замовляті виробництво сезону, но не думаю, что це якось пов'язано з "Будинком дракона". Це розбіває серце: ти працюєш над пілотної серією, ростіш ее Власний кров'ю, потім и сльозами – и в підсумку все це НЕ виробляти ні до чого. Я знаю, что Джейн и ее команда зараз відчувають Розчарування, и я їх розумію. Дякую за їх старання роботу и бажаю Успіхів у Майбутнього", – написавши Мартін.

Такоже письменник заявил, что НЕ планирует працювати над "Будинком дракона", поки НЕ допишу "вітру зими", Яким ВІН зараз Повністю Присвятої собі.

Зірка "Ігри престолів" зіграє в постапокаліптічному серіалі "Крізь сніг"

"Передбачається, что я в якійсь мірі візьму участь в работе над проектом. І хто знає, если все Вийди, то может у мене буде можлівість Написати сценарій для декількох епізодів, як я робів для дере чотірьох сезонів "Ігри престолів"", – зазнача Мартін.

Нагадаємо, что Ранее телеканал HBO скасував спін-офф "Ігри престолів" з Наомі Уоттс, пілот которого БУВ вже зняти, и запустивши в розробка новий приквел "Будинок драконів" – про будинок Таргаріенов.

Comments

Новости