Connect with us

Культура

Уес Болл розповіла про нову "Планеті мавп" (Відео) — Українські новини


В інтерв'ю Discussing Film режисер всех п'яти епізодів серіалу "Чорнобиль" від HBO Йохан Ренк Офіційно підтвердів, что поставити пілотну серію шоу по The Last of Us. ВІН кож НЕ віключів того, что зніме и інші Серії.

Йохан Ренк працював над "Чорнобиль" разом Крейгом Мейзін. Останній разом з Нілом Дракманном займається написанням сценарію для майбутньої ТВ-адаптації гри Naughty Dog. Кроме цього Мейзін, Ренк и Дракманн — ее виконавчі продюсери.

"Я виконавчий продюсер и я прив'язаний до проекту. Це серіал, тому я не можу взяти на себе всю відповідальність, но я его частина и зніму, по крайней мере, пілотній епізод. Подивимось, что буде далі. Я хочу Сказати, что ми з Крейгом знову Працюємо разом и ми будемо працювати разом, тому что нам це подобається ", — сказав Йохан Ренк

Глава HBO Max про "Версії Снайдера": Переробляті все фільми поспіль Ми не збіраємося

Ренк такоже рассказал, что регулярно обговорює з Мейзін и консультується з Дракманном з приводу того, як Показати персонажів The Last of Us в серіалі. За его словами, працювати з героями відеоігрі — це не ті ж самє, что працювати з реальними особисто або персонажами книг.

"Відеоігрової персонаж Вже Повністю сформованому у свідомості тих, хто грав в гру. Смороду знають, як ВІН Виглядає, як каже, як поводиться и так далі […] Треба враховуваті безліч нюансів, прійматі безліч РІШЕНЬ", — зазнача Ренк.

Кеннет Брана про "доводь": Нолан в якомусь СЕНСІ знову винаходи колесо

Серіал по The Last of Us Вийди на телеканалі HBO. Поки у него немає дати прем'єри, а творці НЕ розкривають, про что именно ВІН буде.

Comments

Новости