Connect with us

Культура

Учасники "Євробачення-2020" дістанційно заспівалі разом пісню Love Shin A Light (Відео)


Новини культури:У суботу, 16 травня, вместо традіційного Пісенного конкурсу "Євробачення-2020", Який в цьом году винен БУВ відбутіся в Роттердамі, пройшов фінал онлайн-концерту Europe Shine A Light.

Во время ефіру організаторі познайомілі глядачів з учасниками, Які повінні були в цьом году представляті свои країни в Роттердамі. В кінці онлайн-концерту смороду разом виконан легендарного композіцію Love Shine a Light.

Пісня Love Shine a Light звучала на Євробаченні в 1977 году. Тоді вона принесла победу представник Великобритании — рок-групі Katrina and the Waves. У складаний для всієї планети годину, учасники конкурсу 2020 року про & # 039; єдналіся и разом заспівалі Знаменитий хіт.

Музиканти з різніх стран, Які в цьом году повінні були віступаті на сцені в Роттердамі, змушені залішатіся вдома, Аджея підступна коронавірусна хвороба не дозволено провести конкурс в цьом году. Однако Це не заважає Виконавцю ділітіся своєю музика і підніматі настрій мільйонам людей, Які знаходяться на самоізоляції.

Де пройде Євробачення 2021: організаторі Вибравши місце проведення конкурсу

КОЖЕН з учасников Євробачення-2020 виконан хіт Love Shine a Light у собі вдома. Організаторі альтернативного шоу показали на екрані всех співаків и групи, Які повінні були боротися за победу на сцені Роттердама. Когось Із них ми побачимо в Наступний году, а хто Розлуч з Мрією представляті свою країну на Євробаченні.

джерело

Comments

Новости