Connect with us

Новини Вінниці

У Вінниці застосовують тепловізори задля підвищення енергоефективності та енергозбереження багатоповерхівок


Муніципалітет Вінниці планує придбати ще одну тепловізійну камеру для націлювання на огорожі споруд та інженерних мереж будівель.

Про це повідомляє Це, Вінниця, Друг.

Нагадуємо, що енергоаудит будинків у Вінниці проходитиме з грудня 2022 року. За результатами обстеження мешканцям будинків надають рекомендації, як утеплити вікна, двері, стіни та як покращити житло, щоб збільшити енергоспоживання ефективність і економія на рахунках за електроенергію.

«Є одна тепловізійна камера, яка придбана за кошти субвенції в рамках швейцарського проекту. Але цього недостатньо для того, щоб вони працювали якісно та повноцінно, тому ми доповнюємо програму соціально-економічного розвитку та бюджет на придбання ще однієї тепловізійної камери. Як тільки він буде придбаний, наша група працівників муніципалітету та комунальних підприємств зможе виїжджати та проводити подальші перевірки», – повідомляє директор департаменту економіки та інвестицій Максим Мартьянов.

Сьогодні на черговому засіданні депутати внесли відповідні зміни до Програми економічного і соціального розвитку територіальної громади міста Вінниці на 2023 рік, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2022 №1339. , а до розділу «Сфера житлово-комунального господарства» доповнили підрозділ «Енергоменеджмент» пунктом, який забезпечує закупівлю обладнання для енергоефективності та проведення енергозберігаючих заходів.

«Наприкінці 2022 року ми запустили програму обстеження ЖКГ. Визначено перші 6 об’єктів, по цих об’єктах ми співпрацюємо з компанією «Промавтоматика». На наше замовлення обстежують 6 багатоквартирних будинків, водночас ми відправляли працівників муніципалітету та комунальних підприємств на навчання до технічного університету для отримання сертифікатів енергоаудиту», – додає Максим Мартьянов.

У документі зазначено, що тепловізійні обміри периметральних конструкцій та інженерних мереж будинків будуть проводитися з метою візуалізації проблемних ділянок з найбільшим споживанням тепла.

Слідкуйте за новинами в Telegram
Більше фото в Instagram
Слідкуйте за нами на Facebook

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://misto.vn.ua/vmr/u-vinnici-zastosovuyut-teplovizori-zadlya-pidvishhennya-energoefektivnosti-ta-energozberezhennya-bagatopoverxivok/

Comments

Новости