Connect with us

Vinnytsia

У Вінниці виділили кошти на закупівлю для Херсона контейнерів для збору відходів15:32

Стань меценатом!

У Вінниці з бюджету виділені кошти на продаж для Херсона сотні євроконтейнерів для збору відходів.

Як інформує Вінницька міська рада, відповідне рішення ухвалили депутати Вінницької міської ради на черговому засіданні сьогодні, 27 січня. Зазначимо, що раніше, на початку січня ц. з відповідним зверненням голови військової адміністрації міста Херсона звернувся до міського голови Вінниці Сергія Моргунова. Галина Лугова.

На сторінці мера у Facebook уточнили, що для Херсона планується закупити 100 євроконтейнерів спрямовано 1,6 млн. грн. Моргунов зазначив, що в Херсоні “досить серйозний тупик щодо інфраструктури”, росіяни вивезли всю комунальну техніку і навіть “немає можливості правильно зібрати сміття”.

– Наші херсонські колеги звернулися до нас з проханням підтримати їх у закупівлі контейнерів, тому ми виділяємо на це кошти. Ситуація в комунальній сфері міста загалом дуже складнає громадський транспорт: тролейбуси, автобуси, каже мер Вінниці.

Слід зазначити, що директор Департаменту міського господарства ім Дмитро Кобець з Херсонської міської ради зазначив, що Херсон постійно піддається обстрілам і є значні руйнування житлового фонду, об’єктів інфраструктури, наслідки яких також потребують ліквідації, вивезення завалів, вивезення будівельного сміття тощо:

– Для нас таке рішення Вінницької міської ради є надзвичайно важливим. Враховуючи, що ситуація з благоустроєм та збором побутових відходів у Херсоні наразі складна. Так звані «визволителі» викрали майже всю техніку містаа існуючий давно вичерпав свій ресурс, немає достатньої кількості сміттєзбірників, що не дозволяє своєчасно збирати та вивозити сміття на полігон», – цитує Кобця сайт МВС.

Кобець зазначив, що єдине комунальне підприємство «Парки Херсона», яке займається прибиранням території міста, намагається проводити ці роботи своїми силами, але має гостра нестача спеціалізованого обладнання, матеріально-технічного забезпечення:

– Усе треба починати з нуля. Наприклад, у нас лише 2 одиниці спецтехніки і про сміттєві баки не може бути й мови. Через тривалу окупацію Херсона, постійні обстріли більшість херсонців покинули місто, більшість підприємств припинили роботу, що обмежує можливості міського бюджету Херсона.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Вінниця перевезла до Херсона 30 тонн палива для генераторів для підприємств критичної інфраструктури, лікарень та теплоцентралей.

Фото ілюстрації – nikopolnews.netЧитайте також:
«Теплий вантаж»: з Вінниці зібрали допомогу до Херсона та МиколаєваЧитайте також:
Генератори, підтримка захисників та освіта: у Вінниці внесли зміни до бюджету громади на 2023 рікЧитайте також:
У Вінниці відбулися зміни у програмі «Муніципальне житло».

✐ Якщо ви знайшли помилку, виділіть частину тексту та натисніть Ctrl+Enter.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vezha.ua/u-vinnytsi-vydilyly-koshty-na-zakupivlyu-dlya-hersona-kontejneriv-dlya-zboru-vidhodiv/

Comments

Новости