Connect with us

Новини Вінниці

У Вінниці внесли зміни до міського бюджету: затверджено розмір допомоги військовим


«До міського бюджету перераховано субвенції: на виплату заробітної плати педагогічним працівникам інклюзивно-ресурсних центрів та приватних шкіл за рахунок коштів освітньої субвенції у сумі 17,5 млн грн та на забезпечення 2,6 млн грн. державної підтримки осіб з особливими освітніми потребами, повідомила директор департаменту фінансів міської ради Наталія Луценко.

За її словами, основні зміни в бюджеті відбулися в частині додаткових видатків. На основні позиції спрямовано 117,4 млн грн.

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов озвучив основні напрямки, куди підуть гроші.

«У цьому рішенні ми передбачили майже 13 мільйонів гривень для захисників і спрямовуємо їх переважно на транспорт, паливно-мастильні матеріали, спорядження, включно з шоломами. Ми продовжуємо вдосконалювати наші структури цивільного захисту, в тому числі і притулок на Замостянській, 34А, спрямовуємо 14 млн грн. Ми надаємо підтримку громадам, які постраждали від російського терору, особливо Херсонщині», – зазначив голова громади.

До переліку нагальних потреб громади також увійшло придбання генераторів для підприємств критичної інфраструктури, ретрансляторів та переносних радіостанцій для покращення радіозв’язку, благоустрій території, додаткове встановлення безперебійного електропостачання на світлофорах.

Тож зміни торкнулися переважно підтримки збройних сил та військових формувань з Вінниччини, сприяння місцевим підприємствам у налагодженні роботи в режимі нон-стоп, а також розробки проектів, які допомагають нашим захисникам впевнено працювати в зоні бойових дій.

На нараді було заявлено, що наступним закупівлею облігацій стане Вінниця. Цього року мова йде про суму 150 млн грн. (Нагадаю, у 2022 році з міського бюджету на підтримку української армії було виділено 400 млн грн). Депутати вирішили виділити Вінницькому національному технічному університету субвенцію у розмірі 1 млн грн. Розробками для захисників займаються переважно науковці. Також передбачено фінансову підтримку в сумі 13,0 млн. грн. для військових частин і з’єднань та працівників міліції.

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://naparise.com/posts/u-vinnytsi-vnesly-zminy-do-miskoho-biudzhetu-zatverdzheno-rozmir-dopomohy-viiskovym

Comments

Новости